Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ez ellen? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Normális? Segítségre van már szükségem?

Figyelt kérdés
sziasztok! kb 8 hónappal ez előtt vége lett a 2 éves kapcsolatomnak és nagyon hiányzik az a lány az életemből próbálok másra koncentrálni nem megy minden percben a fejemben jár nem tudok más lányok felé nyitni, zárkózottabb lettem pedig már szeretnék változtatni a helyzetemen csak nem megy egyszerűen csak hiányzik minden nap minden percben ez kitölti a napomat... már nem bírom. soha semmi problémám nem volt az ismerkedéssel sem, de mióta ez történt annyira megváltoztatott... volt már veletek hasonló? ha igen hogyan lábaltatok ki belőle? 21F

2016. szept. 15. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Miért lett vége?

Ha a lány hagyott el jobb lenne elengedni.

2016. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát megcsalt de rendeztük a dolgot próbáltam jó felé terelgetni az egészet de akármennyire hajtottam csak hátrált kifele ez után még kb fél évig beszélgettünk kiderült hogy ugyanúgy szeret sőt megpróbálná mégegyszer de utána féltékeny lett és nem volt hajlandó elhinni hogy én szeretném visszakapni bármi áron és újrakezdeni vele már egy ideje semmit nem tudok róla :/
2016. szept. 15. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve lett vége egy kapcsolatomnak, mert szét szedtek minket. Eltiltották a lányt. Azóta boldog életet él a barátaival, meg a pasijaival.

Ha ott hagyott, ne ess ugyan abba a hibába amibe én is, hogy hiányolod.

Miért akarsz olyan hülye lenni, hogy olyan csaj után sírsz aki megcsalt téged? Most jobb lenne kapcsolatban lenned vele és ugyan úgy megcsalna?

Aki egyszer megteszi, az később megteszi még egyszer. És így tovább.

Nekem sem kellene vissza az exem, attól, mert sokat jár az agyam rajta. Tudom, hogy nem én adtam fel őt, hanem ő engem. Nem érné meg újra.

2016. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!