Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen valamit?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szingli vagyok. Az első fél év iszonyat szörnyű volt, ( szégyen nem szégyen férfi létemre) szinte csak bögtem amikor csak eszembe jutott. Aztán munkahelyet váltottam. Az kicsit helyre rázott. Sikerült kocsit vennem és 2x annyit keresnem. Akkor kicsit lenyugodtam, volt sikerélmény. Így csak ezzel foglalkoztam. De 2 hónapja újra elő jöttek ezek a szörnyű érzések. Hiányzik. Nem az exem, a szeretet, a testiség, stb. Ne, ne érts félre, nem a szex. Hanem az érintés, a simogatás, az együtt alvás stb. Munkám miatt is egész hétem egyedül vagyok illetve hétvégén is max a család. De persze az nem olyan. Egyszerűen megbolondulok már, annyira hiányzik a szeretet :(

Ez gáz férfi létemre? :/

F23


2016. szept. 11. 22:01
 1/7 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Minden férfinek hiányzik a szeretet.


A legjobb amit tehetsz ellene ha lefoglalod magad. Hobbik, haverok, könyvek, bulik.

Ajánlott társaságban időt tölteni. Ott akár még egy szimpatikus nővel is összefuthatsz ;)

2016. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem. De teljesen "rossz" dologgal. Az időm 95%-át munkával foglalom le. Ráadásul olyan munkát sikerült találnom, amivel tényleg semmi időm nincs. :(
2016. szept. 11. 22:06
 3/7 Dreamer88 ***** válasza:
Munkaidő alatt koncentrálj a munkádra. Ha nincs épp mit csinálnod olvass könyvet (lehetőleg mobilon, azért kevésbé szólnak). A legtöbb szabadidős foglalkozást amúgy is hétvégén lehet/érdemes űzni.
2016. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz. A férfiaknak is van lelke.
2016. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dreamer!

Tgk vezető vagyok. Így munkaidőbe azt "csinálok" amit akarok :)

Erre nem gondolni nem tudok, hisz hétfőtől szombatig a kocsiban èlek. A személyes kontaktus ritka. Persze telefonon sokat beszélek ismerősökkel. De az egész heti egyedüllét az ami tönkre tesz. Imádom ugyan csinálni, hisz jól élek belőle, illetve míg meg volt exem ezek a dolgok átvészelhető volt.

2016. szept. 11. 22:26
 6/7 Dreamer88 ***** válasza:

Ez azért nem kicsit bonyolít a helyzeten :\

Így nem igazán tudok tanácsot adni.

A stabil kapcsolatok is megszenvedik ha az egyik fél hosszú ideig nincs otthon.


Én is éreztem már magam üresnek. Nekem is hiányzott egy ölelés.

A megoldás az volt hogy elfogadtam, hogy tudok egyedül is boldog lenni. Nem kell hozzá mástól függenem.

2016. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez ment is egy jó darabig. Ismerkedtem pár lánnyal, de semelyikkel nem lett semmi. Már beszélni sem beszélünk. Aztán ez most megint padlóra tett. Na meg az exem is fel fel bukkan. Igyekszek nem foglalkozni vele. De pár olyan mondat, s mint egy szeretetre éhes kiskutya már ugrom is..
2016. szept. 11. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!