Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány az egyetemen. Mit csináljak? Hogy ismerjem meg? Hogy találkozhatnék vele egyetemen kívűl?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 23:28
 1/7 anonim válasza:

Beszélgess vele sokat...aztán ha jóba vagytok elhívhatod h mittom én

-Figyi láttam egy jó éttermet amibe még nem voltam, szerintem hétvégén elmegyek nincs kedved velemtartani? Szval vmi egyszerű tudod:D

2016. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mivel egyetemre jársz gondolom nem vagy már annnyira tini.

Tedd fel a kérdést a felnött párkapcsolatokban.

Tuti kapsz valami hasznos tanácsot :)

Hajrá!

2016. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:

2.: Tény, bár ez azért nem egy olyan mocskosul bonyolult kérdés. :D Mondjuk az én szakomból kiindulva "felnőtt"-nek nevezni minket egy picit túlzás...


Kérdező: Nem értem a kérdést.. ha jól kijöttök akkor kapásból találkoztok egyetemen kívül is nöm?:D Mármint órák után csak elhúztok valamerre. Egyéb esetben meg "erre van" a szak.. csak tudsz valami témát lőni amivel oda mehetsz. Nálunk amikor 1. félévbe kapásból 36 oldalas "szakdogát" kellett írni na akkor a prof anyázása összehozta a csapatot. :D

2016. okt. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak ránézésre tetszik ahogy látom. Az egyetemen lehet legegyszerűbben ismerkedni. Simán van azonnal beszédtéma, van egy csomó rendezvény, ahol tudsz lazulni. Nem értem a problémát. Nincsenek haverjaid akik élőszóban segítenek?
2016. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom nem én vagyok az, de ha rólam lenne szó, azt akarnám hogy gyere ide beszélgetni, és amikor randit kérnél, elmondanak hogy van barátom.
2016. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közelkerülés, beszélgetés-megismerés, elmélyülés-kiismerés...
2016. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy halkan megjegyzem, nem a kérdésre válaszolva. A mai oktatásban, tudnak osztani, szorozni, deriválni, egyenleteket megoldani. Csak épp élni nem tanítják meg a gyerekeket. Ez a kérdés is egy feladat, egyszerűbb, mint a tananyag, de ezt nem tudja megoldani a kérdező, pedig van érettségije, meg sok pontszáma. Hát nem furcsa?
2016. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!