Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kigyúrom magam hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kigyúrom magam hamarabb lesz barátnőm? Vagy legalább egy egyéjszakás?

Figyelt kérdés
30f vagyok eddig még nem jött össze semmi :(
2016. okt. 26. 00:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Valószínű, de a pénztárcádat is gyúrd ki mert egy 30-as férfinek nehezebb már párt találni.
2016. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Eeeeeeh... o-o

Szerintem jobban járnál, ha gyakran eljárnál olyan helyekre, ahol az ízlésednek megfelelő nők vannak.

A kérdés itt az hogy "kit" keresel.

A másik kérdés az hogy szerinted miért nem jött össze eddig.

Ha mondjuk kicsit izmosodsz, az segít az első pillanatban, az ismerkedésnél, azután már a személyiségeden múlik, legalábbis a barátnő esetében.

Ha kigyúrod magad, akkor biztos találsz nőt, de az akkor biztos a 2. opció lesz.


Egyébként milyen a mostani alkatod?

2016. okt. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyéjszakáshoz teljesen felesleges kigyúrnod magad, nyugodtan elmehetsz prostihoz is.
2016. okt. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
BMI = 31
2016. okt. 26. 01:31
 5/18 A kérdező kommentje:

[link]


de innen a képről a második 25.00 -29.9 közötti alak.

2016. okt. 26. 01:33
 6/18 A kérdező kommentje:

inkább hasamon látszik mint ennek az ürgének


[link]

2016. okt. 26. 01:40
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

2. vagyok.

Mondjuk, ha kicsit izmosodsz és egy olyan átlag alkatra formálod magad, akkor magabiztosan letudsz szólitani, majd bárkit.

Fő a magabiztosság, persze így is lesz aki elutasít, de nem szabad feladni.

pl. volt olyan aki leszólított, és finom elutasítottam, mert egyszerűen nem volt az "estem".

Így "jó volt a szövege", de a beszéd stílus, megjelenés, gesztusok alapján meg lehet ítélni, hogy igen, vagy nem.


Egy szó, mint száz, azt akarom mondani hogy mondjuk leszólítasz 10 lányt, lehet az első 9 nemet mond, de lehet, hogy a 10dikkel megtaláljátok a közös hangot. :)


Egyébként eddig hogy próbáltál ismerkedni? Vagy milyen típusú nőt keresel?

2016. okt. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Nagyobb valószínűséggel találsz barátnőt, ha kigyúrod magad.

Egy ideig rengeteg dolgom volt, kicsit híztam. Csak hasra, látványosan. Észrevettem, hogy az utcán már nem kapok a lányoktól mosolyt, nem szemeznek velem. Rájöttem, hogy fiatalon ez még nem túl nyerő, szóval edzettem. Nem lettem még nagyon kigyúrt, de már vállasodtam, lement a hasam, pólón látszik a mellizmom. Az eredmény: Rengeteg csaj megnéz, sokkal szemezek, sorban jöttek a randik.

De jegyezd meg: A nők nem felszínesek! Biztos azt vették észre, hogy agyra is gyúrtam... Ja, mégsem.

2016. okt. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
#8 ja, mert a pasik is a pocakos nőket szokták megnézni, a vékonyak/sportosak helyett... :P
2016. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
pénzre gyúrj. Látod Vajna papának is van qrópartnere, pedig nincs kigyúrva, meg se tud borotválkozni, pocok feje is van.
2016. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!