Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a test tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a test tényleg ennyire bejön a nőknek? Így nem kihívás a társkeresés még ronda arccal sem?

2016. okt. 28. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem borzasztó.
2016. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Jaj a magyar nőknek minden borzasztó
2016. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Borzasztó, aha. Köztudottan hiszek a nőknek. ;D
2016. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Hát akkor se remélj sok mindent, ha közben valami gyári melós/kőműves vagy. Az arcról nem is beszélve. Tudod a nők így gondolkoznak egy ideális férfiről: Elegáns öltönyben egy gazdag sármos szépfiú, de ha lekerül a ruha, akkor legyen az ágyban egy izmos, kanos vadállat.
2016. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
Pedig az :D Ráadásul ez valami félfeka cigányarcú csávó, tehát jó testtel is borzasztó lenne.
2016. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát a képen látható úriembernek az arca szerintem kimondottan átlagon aluli, hátul mégis az összes lány nedves lett.
2016. okt. 28. 21:27
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem van egy olyan réteg a nők közt, aki hajlandó a kompromisszumra a testért cserébe. Egyébként nem ronda az arca.
2016. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

A társkeresés nyilván nem csupán a test és/vagy az arc függvényében lesz sikeres (hangsúlyozom, TÁRSkeresésről beszélek, nem kefélésről, stb...), de ezt itt gyk-n hiába magyarázzuk.

Jah, mellesleg megsúgom, ez a test - túlzás ugyan, lehetne kicsit visszafogottabb, kevésbé izmos, de - bejön. Na, gyertek lepontozni.

2016. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

Nekem ez már túl sok

18

2016. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Azért érdemes a hátul tapsoló lányokat is megnézni. Nagyjából egy kategória, szép test... ennél többet nem tudunk egyikükről sem.

Aztán meg, hogy valóban nedvesek, vagy csak szépen mosolyognak, mert ez a dolguk, ezt szintén nem tudja egyikünk sem.

2016. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!