Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik mindig ugyanaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ugyanaz?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyok egyedül, és most jutottam el arra a pontra, hogy jó lenne végre párkapcsolatban élni. De mindig ugyanaz a szitu: megismerkedek valakivel, szimpatikusnak találjuk egymást, én beleszeretek, majd az illető, mintha megérezné, kihátrál. Tudom, hogy ott rontom el, hogy túl hamar érzelmeket viszek bele, de ezen hogy lehet túllendülni? (lány, 26)

2016. okt. 26. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Önkontroll...

:)

2016. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Valami más baj van, nem az, hogy beleszeretsz. Azzal valóban emelheted az értéked, hogy azt mutatod, nem akárkivel állsz le, de ahhoz nem kell eltitkolni, hogy szerelmes vagy, elég ha elejtesz néha olyan megjegyzést, hogy pl. az elmúlt évben 20 fiúval szakítottál.


De hány ilyen ismerkedésed volt? Nem túl kevésből általánosítasz?

2016. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mert még nem tanultál a hibából, és addig fogod újra és újra elkövetni, míg végre meg nem tanulod.


gondolkozz el, hogy mi történt ezekben a kapcsolatokban úgy összességében. vond le a következtetést és tanulj belőle.


pl. egyeseknél nem jó, hogy hamar megtudja, hogy már szereted őt, miközben ő még nem (ettől ugyan még nem kéne lelépni, esélyt kéne magának adni)

nem tudom úgy őszintén, erre csak te tudod a választ, hogy mi romlik el mindig!

2016. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindannyiotoknak igaza van, és való igaz, hogy kevésből általánosítok, de nincs olyan sok ember körülöttem. És azt nem tettem hozzá, hogy ebből volt olyan, ami munkahelyen történt, ami még kellemetlenebb... De nagyon nehéz megálljt parancsolni, amikor az ember vágyik párkapcsolatra. Plusz nem tudom ki, hogy van vele, de van az a rossz szokásom, hogy amikor jön egy pozitív visszajelzés, azzal együtt elvárásaim lesznek a másik fél felé, amit nyilván nem tud mindig teljesíteni, ettől csak még rosszabb lesz.
2016. okt. 26. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még.
2016. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5: először is köszi :) másodszor pedig ez most jó vagy rossz? :)
2016. okt. 26. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, ha bele ugrassz egy rossz házasságba a szép tulajdonságaid miatt, akkor rossz.
2016. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!