Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagyrésze miért szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrésze miért szereti a nárcisztikus embereket?

Figyelt kérdés
Mi a vonzó, egy ilyen emberben?

2016. nov. 15. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Kívülről nézve úgy látszik, hogy a nárcisztikus személyiségnek nagy az önbizalma, holott gyakrabban éppen az ellenkezője, az alacsony önértékelés az igaz. A nárcisztikus ember számára az embertársakkal való összehasonlítás során születik meg az én értéke, ezért neki nem elég, ha ő jó, vagy nagyon jó, neki a legjobbnak kell lennie."


Forrás: [link]

2016. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Kívülről nézve úgy látszik, hogy a nárcisztikus személyiségnek nagy az önbizalma"

Bőven elég ahhoz, amit írtam.

2016. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Azert mert izgalmasak (az elejen), szenvedelyesek, viccesek, vakmeroek es baromi szexualisak.

Emellett manipulativak (mar amennyire valaki manipulalhato), okosak, viszont az emberek zome mindig elfelejti azt, h a narcisztikus ember nem az embert szereti, hanem az erzest amit az ember ad neki.


Ennelfogva baromi gyorsan kepesek tullepni valakin, nincs bennuk empatia ergo nem erzik at ha valami rosszat tesznek valakivel. Siman ignoralnak valakit, de ha oket ignoralja valaki akibe azt hiszik h szerelmesek akkor kb a csilagokat is lehozza az egrol, ha ez nem mukodik akkor mereg, erzelmi zsarolas...etc.


Imadnak buszkelkedni az aktualis nojukkel/pasijukkal aki naluk altalabn jobban nez ki, vagy legalabb annyira jol mint ok. Baromi konnyu oket kiszurni es a felsoroltak miatt nalam csak egyejesre johet szamitasba.

2016. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem azokat a r*hadékokat, akik teljesen normális, értelmesen megfogalmazott hozzászólásokat pontoznak le, meg hogy akkor így mi értelme van bármit is ide írni.
2016. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon fura, pont a minap kaptam magam rajta ( tudat alatt) egy társaságban, pedig alapvetően nem vonzott ez a típus eddig soha.

És eskü nem is volt így most sem, épp hogy azért figyeltem, mert elsőre megismertem, hogy a srác nárcisztikus, én érdekelt a személyisége ( sokat is olvastam a témában).

Viszont valahogy egy összenézés tudatosította bennem, hogy mi van.

Ráadásul olyan magabiztosan reagált AZONNAl a testbeszédével, magabiztos magatartással, hogy kétlem, hogy önbizalomhiányról lenne szó, ( perzse tudom, hogy a nagy könyvben kb 90%-ban ez van leírva, de hozzáteszem, hogy én találtam olyan oldalt is, ahol ezt pl tévhitnek írták le).


Szóval ahogy azon merengtem, hogy lehet ekkora p*cs valaki és épp figyeltem, rögtön adott reakciót a testbeszédével: felém fordult a felső testével, kicsit oldalra billentett fejjel, széles, naggyon elégedett mosollyal, felhúzott szemöldökkel (ez mind az érdeklődés/szimpátia jele).

-Még én jöttem zavarba, pedig nem kokettálni akartam. :D:D


Egy zavarban lévő srác elpirul, vagy aranyosan visszamosolyog, de itt teljes magabiztosság és elégedettség volt látható.


"Kívülről nézve úgy látszik, hogy a nárcisztikus személyiségnek nagy az önbizalma, holott gyakrabban éppen az ellenkezője, az alacsony önértékelés az igaz. "


Szerintem itt ez inkább ok-okozat.

Ráadásul pont hogy voltak olyan pszichológiai kutatások is, hogy az, hogy miylen testbeszédet veszel fel, hatással van saját magadra is.

Tehát ezt úgy értem, hogy lehet, hogy egy nárcisztikusnak a belső motivációja, vagyis az okozat az egészben az éppen az alacsony önértékelésből fakad, de valahogy ez max mélyen van meg bennük, nem is tudnak róla kb. - Legalábbis így jön le kívülről. Tudattalan részben önbizalomhiány, de tudatosan magabiztosak, most lehet hülyén fogalmaztam meg, de tényleg árnyalt szerintem a dolog.

2016. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ja és tuti nem simán csak magabiztos volt a srác, nem véletlenül írtam a p*cs jelzőt (volt pár előzménye, a nárcisztikus személyiség legtöbbjét kihúzhattam a listán abban a pár órában).

2016. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy nárcisztikus embernek nincs, vagy alig van empátiája, ebből adódóan azt sem képes felmérni, hogy a kapcsolat állapotához képest túlzottan kedves és túlfűtőtt. Olyan terveket szövöget már az elején, amelyeket csak a kapcsolatok sokkal későbbi szakaszában szoktak. Ez a nagy lelkesedés, és gyors (bár hamis) egymásrataláltság érzet megszédíti a másik felet, és úgy érzi, végre megtalálta a nagy őt.
2016. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Találtam egy nagyon jó írást a témában, de a linket a címben szereplő szó miatt nem engedi ide beilleszteni, ezért erre keressetek rá:


Miért vonzódnak a nők a s&ggfejekhez?

2016. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!