Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan nővel akit anyukád szervezett be?

Figyelt kérdés

Egyik nap jön anyukám és hoz egy aranyos szimpi lányt hogy kolléganőm lánya és egyedül van és szeretne pasit találni már. Tessék ismerkedjetek.

Beszélgettem vele aranyos szolid lány. Nagyon csinos is és úgy érzem akar is valamit tőlem de milyen dolog már hogy 32 évesen anyukád hozza a csajt


2016. nov. 18. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem. És anyámat is elküldeném a véres.. oda, hogy állítsa le magát :D
2016. nov. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Öszintén nekem is volt egy ilyen eset. Beszélek anyukámmal és szóbahozta, hogy van egy lány a munkahelyén aki aranyos, és nem-e hozzon össze minket. Hát erre az volt az első gondolatom:

1. Ciki ha az anyukád teszi meg az első lépést egy lány felé.

2. Az tuti nem lesz szerelem első látásra.


Jobb megküzdeni egy lány szívéért, mintha csak ugy van. Sokkal jobban tudod értékelni azt amiért megküzdöttél mint amit ingyen kaptál és nem kellett semmit se tenned érte.


Én azon a véleményen vagyok hogy inkább te magad keress egy barátnőt. Lehet hogy egy darabig jól meglesztek, de lehet csalódni fogsz vagy ő fog.

Ezért nem ajánlom a távkapcsolatot se senkinek.

Szép meg minden de nem igazi kapcsolat, én már csak tudom volt olyanba is részem.

Viszont ha kedveled közel lakik hozzád és az ilyen lányok az eseteid(leirtak alapján), adhatsz neki egy esélyt és meglátjátok mi alakul ki ebből az egészből.


Ha komolyabbra fordul a dolog érdemes lenne feltenni a kérdést számára:

Miért szeretnél velem lenni? / Miért vagy velem?

A válasz a legfontosabb körülbelül mindent elárul róla ezen a téren.


20F

2016. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 fosfosfosfos válasza:
68%
32 évesen szingli vagy. Ha nem megy a csajozás a legtöbb amiről lemaradhatsz egy jó numera. Ha nem tetszik a csaj még mindig van pici szád és mondhatod, hogy nem ;)
2016. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
82%

Nem hogy örülnél, hogy megismerkedtél egy csinos és aranyos lánnyal... ilyenen aggódsz, hogy anyukádon át ismerted meg.

Nem mindegy az, hogy kin keresztül ismerted meg?

2016. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy előnye ennek tuti van. Szimpi anyukának a csaj, tehát az már nem lesz probléma ha véletlen kapcsolat lesz belőle, hogy anyós elmarja a lányt... :D
2016. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
62%
Szerintem ha jol kijottok/ tetszik neked akkor ne ezen muljon! :)
2016. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Megy az összeszoktatás :DD mint állatoknál
2016. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Nincs összefüggés.


"milyen dolog már hogy 32 évesen anyukád hozza a csajt"

Segítőkész.

2016. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sokkal fontosabb az ember és a boldogság, mint hogy hogyan zajlanak a kezdeti lépések. De ha te olyan jó helyzetben vagy, hogy "milyen már"-felkiáltással simán eldobhatsz vonzó lányokat, hát csak tedd azt.
2016. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez de gaz :D En ha eszlelnem hogy egy anyuka akarna osszehozni a fiaval egybol lekoptatnam. Ha ennyire nincsen toke hogy az anyjan keresztul ismerkedik inkabb hagyjuk az egeszet.
2016. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!