Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan nővel akit anyukád szervezett be?

Figyelt kérdés

Egyik nap jön anyukám és hoz egy aranyos szimpi lányt hogy kolléganőm lánya és egyedül van és szeretne pasit találni már. Tessék ismerkedjetek.

Beszélgettem vele aranyos szolid lány. Nagyon csinos is és úgy érzem akar is valamit tőlem de milyen dolog már hogy 32 évesen anyukád hozza a csajt


2016. nov. 18. 07:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
:DDD Anyud nekem is keríthetne egy csajt! :D
2016. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Erika: jelen esetben arról van szó, hogy az anyuka munkatársnőjének a lánya a delikvens, akinek a létezéséről sem szerezhetne tudomást a fiú az anyja nélkül. Pusztán emiatt az ismeretség miatt totál lehetetlen tehát eme két ember kapcsolata, legyenek bármilyen személyiségűek? Vagy a fiúnak valamilyen varázslatos módon magától kéne tudomást szereznie a lányról, és kezdeményezni?
2016. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az a ciki, ha valaki kinéz magának egy lányt/fiút, aztán az anyukáját küldi szervezkedni. Na, az kínos. Meg ha önállóan képtelen vagy ismerkedni. Vagy ez rendszeres.

De most szerintem semmi nincs abban, hogy anyukád megismertet egy szimpatikus, csinos csajjal, akivel lehet, soha lehetőséged sem lett volna találkozni. Bár csinálhatta volna ennél okosabban is, vagy megkérdezhetett volna, hogy van-e kedved ismerkedni vele, mert akkor ad neked egy telefonszámot/címet/mit tudom én, mit, hogy felvehesd vele a kapcsolatot vagy valami... De nehogy ez legyen az oka, amiért egy lánnyal nem vagy hajlandó ismerkedni.

2016. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
77%
Mindegy, hogy anyukád mutatta be, ha egyszer szimpatikus, adj neki egy esélyt, max. nem jön össze, és kész. Talán nem ez a leggyakoribb ismerkedési mód, de nehogy az határozza meg a dolgot, hogy "rosszul hangzik". Plusz... legalább attól már biztosan nem kell tartanod, hogy anyukádnak nem fog tetszeni a lány, amit persze szintén le lehet szrni, de azért nem éppen kellemes. :D
2016. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki,semmi probléma sincs ezzel!

Segítő szándék,csak segíteni akar neked,sok sikert kívánok nektek!

ha tényleg passzoltok,és kölcsönös a szimpátia társak is lehetek.

Bárhol lehet a társunk,csak valaki megtalálja ,és valaki sajnos nem! :(

2016. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
De gáz!
2016. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!