Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állítólag nem vagyok csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag nem vagyok csúnya, még sincs barátom, és nem is próbálkoztak nálam. Miért?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az összes barátnőmnek volt már x pasija, nekem még egy sem?:(( Teljesen kétségbe vagyok esve...19 éves lány létemre. Lehet, hogy most dedósan hangzik, de igen rossz...Rossz hallani, hogy mesélik nekem a csajok, hogy ide meg oda mentek a barátjukkal meg a hasonlók. Nem öltözködök kurv*san, meg swagesen se vagy mi a csodának hívják manapság XD hosszú fekete hajam van, fehér bőrrel. Barna a szemem. Azt mondják, hogy szép vagyok és nem értik miért nincs barátom még. Magamat nem tartom se nagyképűnek se flegmának....sose kaptam olyan visszajelzést hogy ilyen lennék. Néha hisztis vagyok és bedepressziózok....de amúgy kissé csendes, de lehet velem beszélgetni bármiről, segítőkész, kedves vagyok és szeretek barátkozni. Kicsit nehezen nyílok meg. Bulikba ilyesféle helyekre nem járok, mert csak isznak és drogoznak....

Biztosan, hogy bennem is van hiba, de annyit gondolkodtam már rajta és egyszerűen nem jövök rá. Mindennap úgy megyek suliba, hogy ma talán valaki jön és végre.....csak hát ez mindig elmarad://

Légyszíves priviket ne írjatok, itt nem szeretnék ismerkedni.....


2016. nov. 18. 18:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Taszító a személyiséged.
2016. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Mi a faced,merre laksz?

2016. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
# 12: Szia! Anyád p_csájában lakom.
2016. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Néha hisztis vagyok és bedepressziózok."

Ez negatívum.


Plusz az is lehet szerintem, hogy nem tudod kezelni a közeledést, bókokat. Béta viselkedésre vall.

2016. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom....lehet benne valami. Mert ha mosolyognak rám azt annak veszem, hogy gúnyolódnak és inkább lehajtom a fejem vagy ha néznek akkor is. Ám meg sose bókoltak:/
2016. nov. 18. 19:07
 16/21 anonim ***** válasza:
#15 Ha rád mosolyognak, mosolyogj vissza! És merj a másik szemébe nézni, legalább egy rövid ideig!
2016. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
aaaaahh de félek, hogy kinevet:(((
2016. nov. 18. 19:33
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

Az önbizalomhiány ugyanúgy hátrány nőknél is, mint férfiaknál.

Előbb magadat fogadd el, addig ne akarj kapcsolatot, mert még rosszabb lesz, mint egyedül. Folyton azon fogsz agyalni, hogy ugyan miért van veled a srác, mikor fog megcsalni, rátelepszel, stb.. Ezt a férfiak is megérzik ám, nem csak a nők. :)

Legyél kicsit nyitottabb, fogadd a bókokat, járj el a barátnőiddel bulizni, ismerj meg új embereket, akkor majd jön valaki. Azt nem várhatod el, hogy álmaid fiúja becsenget hozzátok, hogy ugyan járnál-e vele. :D

22F

2016. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

29F vagyok, 183cm 82kg. Be szeretnék próbálkozni nálad. Üljünk össze szombat délelőtt egy kávéra meg egy kis beszélgetésre. Kávé után (csak nyilvános helyre megyek nehogy jelenetet rendezz ha el akarok menekülni) megy mindenki dolgára esetleges érdeklődés hiányában.

Figyelmen kívül hagyod ezt az üzit? Na, valószínüleg ugyígy minden más érdeklődést is aztán itt pityeregsz. :) :P

2016. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
lepontozás... pedig tanulságos akart lenni, csak meg is kellene érteni amit írtam.
2016. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!