Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állítólag nem vagyok csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag nem vagyok csúnya, még sincs barátom, és nem is próbálkoztak nálam. Miért?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az összes barátnőmnek volt már x pasija, nekem még egy sem?:(( Teljesen kétségbe vagyok esve...19 éves lány létemre. Lehet, hogy most dedósan hangzik, de igen rossz...Rossz hallani, hogy mesélik nekem a csajok, hogy ide meg oda mentek a barátjukkal meg a hasonlók. Nem öltözködök kurv*san, meg swagesen se vagy mi a csodának hívják manapság XD hosszú fekete hajam van, fehér bőrrel. Barna a szemem. Azt mondják, hogy szép vagyok és nem értik miért nincs barátom még. Magamat nem tartom se nagyképűnek se flegmának....sose kaptam olyan visszajelzést hogy ilyen lennék. Néha hisztis vagyok és bedepressziózok....de amúgy kissé csendes, de lehet velem beszélgetni bármiről, segítőkész, kedves vagyok és szeretek barátkozni. Kicsit nehezen nyílok meg. Bulikba ilyesféle helyekre nem járok, mert csak isznak és drogoznak....

Biztosan, hogy bennem is van hiba, de annyit gondolkodtam már rajta és egyszerűen nem jövök rá. Mindennap úgy megyek suliba, hogy ma talán valaki jön és végre.....csak hát ez mindig elmarad://

Légyszíves priviket ne írjatok, itt nem szeretnék ismerkedni.....


2016. nov. 18. 18:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
91%

Leírtad a megoldást: csendes vagy és a sulin kívül nem jársz olyan helyre, ahol ismerkedni lehet. Akkor meg mire vársz? Egy fiú sem fog odamenni a suliban egy lányhoz, aki kukán ül egy sarokban, mindegy hogy néz ki a csaj. Vagy legalább a suliban legyél nyitottabb és te menj oda beszélgetni másokhoz, keress új barátokat. Vagy sulin kívül járj el olyan helyre, ahol ismerkedni szoktak az emberek. Mert különben egyedül maradsz életed végéig, ha arra vársz, hogy az öledbe pottyanjon a szőke herceg!


30/N

2016. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!