Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nő "túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő "túl sok" férfival fekszik le? Mikor a szex a nőknek is ugyanolyan jó érzés, mint a férfiaknak. Sajnáljátok a nőktől?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 15:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Én gyűlölöm ezt a kettős mércét, ami szinte mindenre kihat, a szexualitásra is. Vannak ilyen férfiak, igen, akiknek az a bajuk, hogy nem ők az egyetlenek a nő életében, mert esetleg voltak együtt másokkal is korábban, voltak párkapcsolatai. És persze ha megkérdezed őket, hogy mégis miért van ez a megkülönböztetés, akkor azzal a zseniális indokkal jönnek, hogy "mert ők nők". Értitek, csak azért ne legyen több partnerük, mert ők nők. Na, ez aztán az érv! :D


Csak ennyi erővel, a nők ne dolgozzanak, mert ők nők, ne dohányozzanak, ne legyen karrierjük, ne menjenek egyetemre és ne szavazzanak. A nők ugyanúgy teljes értékű emberek, mint a férfiak, semmivel nem kevesebbek, hogy nekik ne adódhatna meg ugyanaz a mértékű szexuális szabadság. Aki ezt nem fogadja el, az maga se legyen kicsapongó, vagy ne várjon el olyasmit mástól, amit ő maga nem tart fontosnak saját magára vonatkozóan.

2016. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Használhattad volna a keresést ezen az oldalon, 1000x kérdezték már. Nem minden férfinek van ezzel baja, ahogy nőknél sem mindenki tolerálja ha egy férfi előtte már a fél városon átment, befejezhetnéd az általánosítást.


Van akit zavar ha már sok partnered volt, van akit nem. Nőknél akit igen, őket miért zavarja?

2016. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem jelent gondot, mint ahogyan a nőknek sem az, ha egy pasi többszáz qrvát megdugott előtte.
2016. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
ha én se dugok össze vissza, akkor a páromtól is jogosan várhatom el!
2016. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%

Ezt én se értem.Ha egy nő lefekszik sok férfival akkor az már egyből r..... lesz de én még életemben nem hallottam negatív véleményt olyan férfiakról akik ugyanezt teszik csak nőkkel


Mondjuk én is leszoktam r.....-ozni a nőket mert jól esik,de egyébként szerintem ez nem bűn.Inkább élje ki magát egy nő/férfi egy komoly kapcsolat előtt mint egy komoly kapcsolat közben

2016. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%
Dehogynem ítélik el a pasikat.. a diszkóribik megfelelője a qvázó férfi. Ha egy pasi bevallja hogy qvázott akkor a nők fele egyből kihajítja.
2016. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Igen enis a masodik hozzaszoloval ertek egyet. Azok a pasik akik sok nővel voltak egyutt max szexre jok, de hosszutavra nem kellenenek!
2016. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sok partnerem volt, és soha nem is szerettem a szűz lányokat. Velem ne azért legyen valaki, mert engem dobott a gép, hanem azért, mert én vagyok a legjobb. A legjobbat KIVÁLASZTANI pedig csak több pasi közül lehet.
2016. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
15:46 de gondolom az nem baj, ha te átmentél a fél városon.
2016. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mikeXxX ***** válasza:
Hajrá +1
2016. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!