Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj a nőknek, ha egy...

Miért baj a nőknek, ha egy másik nőnek ugyanolyan cipője, ruhája van, mint neki?

Figyelt kérdés
Miért olyan hatalmas probléma, ha egy szép cipő, ruha megtetszik valakin és beszerzek egy ugyanolyan darabot belőle? Konkrétan egy cipőről van szó, amit egy kolléganőmmel együtt néztünk. Ő nem is akart venni amúgy semmit, de másnap lecsapott rá. Én pár napig gondolkodtam rajta, de végül amellett döntöttem, mert nekem is nagyon tetszett. És haragszik miatta... nem mondta a szemembe, csak a hátam mögött... itt nem egy egyedi tervezésű ruhakölteményről van szó, hanem egy boltban kapható konfekció darabról... és amúgy teljesen más a stílusunk, nincs szó utánzásról...
2016. okt. 3. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert sok retardált nő probál egyedi lenni TÖMEG-GYÁRTOTT RUHÁZATokkal/kellékekkel... Sügérek.

Én legalább átvarrok dolgokat/feltuningolom vagy varrok. ;)

Amúgy tojd le az illetőt s mondd meg "ba€#szd ki együtt néztük, nekemis tetszhet" meg mondjon azt amit akar... Ne legyen ovis.

Komolyan felnőttek közt is annyi 10éves agyi szinten rekedt ember van. XD

Ne vedd a szivedre egy önző "csak én én én" ember szavait.

23-N

2016. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem baj, mert tudom, hogy rajtam jobban áll, és a másik csak gyenge utánzat.

(Nem vagyok beképzelt egyáltalán, csak van néhány egyéniség nélküli, stílustalan barátnőm, akik állandóan másolgatnak, mert maguktól 2 lépést nem tudnak tenni.)

2016. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Mert sokaknak a külsőség számít... De azt hittem az ilyesfajta hiszti csak a tinikre jellemző...
2016. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! :) Amúgy biztos az is baj, hogy rajtam sokkal többen dicsérték meg, mint rajta...pedig ő sokkal többet ad a külsőségekre 😊
2016. okt. 3. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez valami rivalizálás dolog szerintem, volt hogy egy csaj úgy nézett rám mintha meg akart volna ölni mert egyforma csizmánk volt. Engem nem zavar, sőt, örülök hogy másnak is tetszik az adott ruha, ha meg mondjuk egy csaj ugyanazt a pólót veszi fel még nem leszünk egyéntelenek, 1000 féle kombinációt fel lehet venni hozzá.
2016. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Nekem nem gond, én örülök neki, ha más npknek is jó ízlése van :D
2016. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen ezt En sem ertem!

Eleg csak a fiukat megnezni nyaron - telen szinte egy ket kivetellel de mindegyiken a rovidgatya szinte kenyesen centire egyforman terdigert ehhez egy polo tarsult meg egy sportcipo!

Tiszta egyenruha....


Vagy inkabb otlettelenseg!

2016. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
#7 azért férfi ruhákban nincs akkora választék mint nőiben, főleg felsők terén, de cipőből sincs túl sok opció.
2016. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes !

Egy lany meg azt irta a multkor,hogy azert vasarol a ferfi osztalyrol polot,ruhat,stb mert nagyobb a valasztek mint a noi osztalyon..

Erre szojjel gombot utcso!

2016. okt. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Meghat mint tudjuk,ha egy ferfi mer a megszokott szurke egyenruha stilusu ruhaktol elteroen oltozkodni,azt rogton lehomarozzak!

Tehat hiaba van tobb valasztek a ferfi osztalyon ha a tobbseg gyavasagbol nem mer valtani,vasarolni Maganak.

2016. okt. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!