Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állítják be egyesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be egyesek a pénzéhes, haszonleső és felszínes nőket normális értékrendűeknek?

Figyelt kérdés

Nem provokálni szeretnék, de egyszerűen nem értem ezt a mentalitást.


Rengeteg ilyesmi kérdést olvastam itt is, meg már élőben is hallottam ilyet.

A pénzéhes nő gazdag pasival jön össze, eltartatja magát, vagy csak a pénz miatt jön össze egy nála sokkal idősebb, lerobbant, palival, és így tovább és így tovább.

Erre nemhogy nők, de férfiak is nekiállnak az ilyen luxus k rvákat mosdatni azzal, hogy ez szimpla biológia, meg az őskorban is ez volt, meg ez mennyire természetes, hogy a nő csak gazdag palikkal jön össze, mert hát a j9vőjét be akarja biztosítani, meg hát ez is teljesen természetes genetika/biológia, mert a nő azért megy szerintük a gazdag pasik után, mert őt látja jó párnak az "utódaihoz" meg őt tartja "életképesnek", stb.


Példa ez a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


A 4. komment, vagy a második oldalon a 13-as, vagy a 16-os.

"ez természetes" meg "evolúció" stb.



De miért? Én úgy gondolom, hogy ez durva kihasználás a nő részéről, sok ilyen ennek ellenére még egyet is ért ezzel a magatartással.

Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de miért van az, hogy ezt az "életformát" egyesek még végik is? Pláne férfiak...az ilyen fiúk/férfiak szeretik, ha pénzügyileg kihasználják őket, vagy csak a pénz miatt van velük valaki?


Ti mit gondoltok?



2016. dec. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Egyrészt én megértem ezt. Ugyanúgy, mint a pasikat, meg a "magszórási" kényszerüket.


Egyáltalán nem ilyen egyszerű, hogy evolúció. Csak gondolj bele, a barlangban az volt a faaszagyerek, aki lecsapta a mamutot, lehetett mit enni. Ő volt az erős, nem kekeckedtek vele.


Ma ugyanezt pénzen veszi meg mindenki. A kaját, a biztonságot, a jólétet. Ennyi történt.


Viszont ki számít gazdagnak? Mennyi a havi keresete annak, akire te azt mondod, gazdag? És miért nem zavarja őket, hogy a pénzükért vannak velük? Lehet, hogy őket nem érdekli, hogy nem szeretik őket igazából? Vagy úgy vannak vele, hogy azért vannak velük, mert pénzesek, azért pénzesek, mert valamiben kiemelkedőek, tehát valamennyire őket szeretik.

2016. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De! (Közben gondolkoztam még.) Lehet, hogy ez olyan, hogy van egy rendes gazdag ember, és úgy van vele, hogy a gazdagsága megszerez, a belseje megtart... ? Mint a nőknél? Csak ott a külseje szerez meg?
2016. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért állítják be egyesek a normális értékrendű nőket pénzéhesnek,haszonlesőnek és felszínesnek,csak mert elutasítják őket? Vagy a normális férfiakat meg lebunkózzák, nagyképűzik meg stb csak mert nekik van valakijük? Én sem provokálni akarok, de ha a világban csak a pénzes bunkókn meg a topmodell golddiggerek lennének kapcsolatban, ahogy azt pl ezen az oldalon is gyakran beállítják, India és az afrikai kontinens 3/4e pl kihalt lenne.. semmi sem fekete-fehér ffs..
2016. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki nem ilyen dolgokra megy, annál meg 80%-ban a külső dönt, bármennyire is tagadja. Ez sem kevésbé felszínes dolog, mint az anyagiasság. Nem tartom többre azt, aki a külső(m) miatt nem akar megismerni, de amúgy nem számít neki a pénz, mint egy aranyásót. A pénztárca is csak egy felszín, mint egy arc, vagy egy bicepsz.
2016. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arra gondolok,hogy ha vén fa-sz leszek és mondjuk úgy adódik,hogy rengeteg pénzem is lesz,akkor én is ilyen akarok lenni,hogy lazán kitartok 1-2 bombázó 20-25 éves csajt és hatalmasakat dughatok velük.
2016. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ötös, de téged sem érdekelne, hogy nem a személyiséged miatt vannak veled, nem?
2016. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert a csóró pasik csak a személyiségükkel tudnak hódítani, még nem jelenti azt, hogy a gazdag pasiknak olyanjuk nincs.
2016. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!