Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha bejövök egy pasinak (odajön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejövök egy pasinak (odajön dumálni, bókol), miért nem hív el randizni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak tipp, de sztem nem mer
2016. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

1. honnan tudod hogy barátnőnek akar téged?

2. hívd el te, ha annyira randizni szeretnél!

3. lehet, hogy félénk, visszahúzódó, önbizalomhiányos

2016. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem biztos benne, hogy bejön neked. Próbáld egyértelműbben jelezni, menj oda hozzá néha te, ejts el te is egy két dicséretet.


2. Nem alkalmas neki az időpont. A férfiak sem csak a csajozásnak élnek, lehetnek munkahelyi vagy családi problémái, stresszes időszakai. Lehet, hogy arra vár, hogy egy kicsit rendeződjenek az egyéb dolgai mielőtt új párkapcsolatba kezd, addig marad az ártatlan flörtölés szintjén.


3. Nem akar igazán kapcsolatot mindegy milyen okból, de élvezi, hogy vevő vagy a bókjaira. Van ilyen is, lehet, hogy ő poénosabban fogja fel, és nem vette észre, hogy te komolyabban veszed.


Azokat, akik önbizalomhiány, stb, miatt nem mernek kezdeményezni, az első csoportba vettem, nekik tényleg lehet, hogy csak az lesz elég egyértelmű jel az érdeklődésedről, ha te hívod el randira.

2016. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert semmilyen visszajelzést nem adsz neki arról, hogy bármi esélye lenne. Legalábbis az ilyen esetek 90%-ában ez a helyzet.
2016. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es nekem volt olyan hogy csak szorakozott velem ên jeleztem ennyi szóval az esetek 90%nem ezen mulik !Ha akar tőled vmit még ha fêlénk is nyugi meg fog keresni sztem nem lehet mindig erre fogni mert a nő ilyen olyan ha a pasi gyàva akkor ne vàrj sokat max 1-2hét és én el is felejteném jerülném nagy égbe !
2017. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerülném *nagy égbe!
2017. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!