Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek manapság sármos, intelligens, 'csinos' fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés

Szétnézek a városban, és vagy az ecsetfejű fiúkat látom, vagy az igénytelen, zsíros kockákat, vagy a luxus-urakat.


Gondolok sármos alatt egy Ricky Martint. Egy meleg énekes, mégis 40 környékén jobb teste van, mint háromnegyed budapest, fárfiasabb arca, nézése, gesztusai vannak, mint a mai fiúknak.

Ő kicsit rossz példa, hiszen 40 éves, én pedig a huszon-korosztályra gondolnék.


Fehérvári Gábor Alfréd, vagy Kucsera Gábor, de ha nagyon nagyon akarom, akkor egy mefgérfiasodott Zac Efron is lehet előttünk.


Nem a nemlétező álomférfit keresem. Egy, a mai tömegből kitűnő értelmes, helyes, fess, vagány hímnemű embert sem látok jó ideje, és kétlem, hogy ennyire eltorzult már a világ.


Manapság a lányos az új férfias? vagy a punnyadt?


2017. jan. 11. 22:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a sármdologgal, hogy ez egy nagyon szűk tartományt jelent, amibe vagy beleszületsz, vagy magadra erőszakolod a stílust, de ha más típusú vagy és úgy érzed jól magad el leszel könyvelve bénának meg butának, mert hát ugye az intelligenciát is el lehet dönteni az öltözködésből.
2017. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Zac Efron se egy maszkulin. Rengeteg nő és férfi is álomvilágban él. Évekig keresik az agyszüleményüket. Ha megismernél egy ilyen férfit, de megtudnád, hogy a fizuja havi 90, a szüleivel él, akkor meg ezért nem kellene. Kicsit lejjebb kellene adnod az igényekből és több férfitmegismerni. De ha sikerülne is ilyet találnod, úgyis dobnád egy idő után, mivel megúntad.
2017. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Te álomvilágban élsz, mindegyik nőm álomvilágban élt, és a gondolkodásuk is 13-14 évesé volt. Most 25 évesen is így gondolkoznak: Esküvő, amiben csak a sok pomát látják.

Bejárni a világot, pixiket készíteni a fb-ismerősöknek. Hídd el vannak ilyen férfiak, de sok nő kicsinálja őket. Ja és olyan pasid legyen, akitől az összes barinő álla leesik, nedvesek lesznek. Általában a külsőre összepasszoló párok útjai elválnak, hiszen szépek, nem is tudnak hűségesek lenni, mert medigyek kell a többi férfinak, többi nőnek.

2017. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Mert nem gondllkodnak és vagy rossz genetikával rendelkeznek.


Én is tudom, van normális lány, hiába nem láttam egyet sem előző évben( sem).

Mind húgyagyú, fejlődést elutasító, nem gondolkodó volt, még ha véletlenül külsőre legalább félig is megfelelt, ami ritka.


Ennek ellenére nem teszek fel általánisító kérdést se itt, se környezetemnek, se magamnak.


20F

2017. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Akkor ne ezt a 3 típust nézegesd. Vannak még ezen típusokon kívül mas is..
2017. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Csapnivaló a felhozatal.Csak ha egy átlagos külsejű pasit nézünk,semmi sárm...az is bombanőt akar.Mire fel?A csajok pedig alulértékelik magukat,azt hiszik az első randin szexelni kell.A pasik pedig csak d*gni akarnak,nem fognak udvarolni,romantikázni.Minek is?Az túl sok energia.

Nehéz téma,azt hiszem pár évig nem lesz senkim.

33 N

2017. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Mi közöd Tőle ***** válasza:
57%

Bizonyára léteznek még ilyen férfiak. Kevesen vannak a huszonéves korosztályban. Szerencse, hogy sok nőnek tetszenek a kevésbé maszkulin srácok is, még ha a szívük mélyén férfiasabb férfiakat szeretnének is.


Így legalább nem halunk ki!


Lassan eljutunk oda, hogy a nők fognak férfiként viselkedni, a férfiak nőként. Általánosságban szerintem a 20-30 közötti korosztályt megnézve a nők sokkal életrevalóbbak mint a srácok.


Elképzeltem ahogy a diszkóban az ecsethajú legények rázzák magukat és a belevaló nők hátulról elkezdenek simulni a nekik tetsző legényhez, aztán egy kis tánc után meghívják egy italra és megkérik, hogy legyen szíves és létesítsen vele szexuális kapcsolatot.

2017. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, látom, eléggé nagy elvárásaid vannak, viszont CSERÉBE TE MIT TUDSZ NYÚJTANI az "álompasinak"?


Talán modellkedsz, vagy fittneszkirálynő vagy, tudsz-e főzni és rendben tartani a háztartást? Tudsz-e egy normális, meleg otthont nyújtani majdan életed párjának?


Mert a legtöbb csaj,akivel randiztam, azt hitte, hogy csak mert kinéz valahogy meg lehet dugni őt az első vagy második randin már valami hatalmas élményt nyújt, de egy ku rva rántottát nem tudtak megcsinálni, és olyan kosz és rendetlenség volt a lakásukban, hogy ne mertem leülni a kanapéra, nehogy elkapjak valamit.

2017. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mert a nők elüldözték őket. Mire fel kerestek ti ilyet amikor ti sem tudjátok ezt nyújtani? :D
2017. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!