Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből derült ki hogy az a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derült ki hogy az a nő, akivel ismerkedtél pénzéhes nő?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk neked van pénzed,de nem vagy egy szívtipró,hanem pl.40-es pocakos,kopaszodó pasas és rád hajt egy dögös,20 éves szőke bombázó,aki nagyon szerelmes beléd...Na,itt már kezdhetsz gyanakodni.Tehát ha nem érsz fel hozzá.Mint a 70-es,kövér,őszülő,nem csajokálma Vajna és a csinos,unokája korabeli Timike esete...
2017. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem mutatod ki, h milyen jól megy az élet és úgy csajozol, akkor nem kell ezen gondolkoznod. :)
2017. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, hogy múlt idő: akadt, hát próba volt, és nem ment át. :D
2017. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 5hónapja voltunk együtt valami aprósàgon összevesztünk. Munkahelyén àllìtólag kàrt okozott én voltam a hibás mert felidegesìtettem. Utàna felmondott aztán dolgozott felmondott dolgozott felmondott ....Cigizett volt egy lánya ...kérte vegyek neki ezt azt (telefontöltő ha akarom hogy elérhessem) cigi ....majd megadja, gyerek meg engem "húzott" le boltban csokival ....megkértem kevesebbet cigizzen ( okés otthon űlt csak arra volt ideje) megigérte de végén inkàbb cigit vett mint bejött volna találkozni ( ideje lett volna) szakìtottunk jan1én január 20 jött a nagy békülés (kiszállós szex)amikor azt mondta szeretné ha kivennék (én) egy albérletet 3unknak.
2017. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi ismerkedésre értetted....
2017. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkezded zorgetni a papirpenzt es a csajnak elkezd folyni a nyala, innen tudod h penzehes :)
2017. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!