Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan kellemetlennek érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kellemetlennek érzem a társkereső oldalak használatát. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Magas, átlagos alkat, szőkés-barnás haj, zöld szem, jól öltözök szerintem. Nem vagyok nagyképű, és nem is mondom hogy jól nézek ki, de sokszor észreveszem, hogy szoktam tetszeni a lányoknak, csak nem sodor össze senkivel az élet. Gondoltam társkeresőznék, csak kicsit gáznak érzem, hogy feltegyek képet is magamról... Nem magammal van bajom, hanem nagyon húspiac a téma.

Ti hogy vagytok ezzel? :)


2017. jan. 15. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a véleményem erről. Próbálkoztam vele régebben, de annyira éreztem, hogy ez nem az én világom, hogy hamar töröltem is magam. A másik bajom a társkeresőkkel (meg úgy a netes ismerkedéssel), hogy egy idő után akaratlanul is kialakul bennem egy kép a másikról és mire eljön a személyes tali, addigra vagy elhitetem magammal, hogy érzek iránta valamit, vagy csalódás ér, mert én mást képzeltem el. Szóval maradok az élő, személyes ismerkedéseknél, még ha nincs is benne túl sok szerencsém.


22/L

2017. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom honnan veszed hogy gáz lenne a társkereső... minden 2. ember használja vagy használt már élete során, a másik hogy csak akkor kezdj bele ha KOMOLYAN veszed, bár tény hogy rengeteg csaj komolytalan és hülye vagy ri bi, hameg lány vagy állítólag sok a hülye pali, de én regiztem már lányként és hülyeség... szóval csináld nyugodtan.
2017. jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Piréz tudósok kimutatták, hogy ha társkereső oldalak említésekor kimondod vagy leírod a 'húspiac' szót, az emberek 26%-kal jobban fognak szeretni.
2017. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, 5-6 évvel ezelőtt jobb volt, akkor legalább válaszoltak egy normális egyedi üzenetre.. ma már a 15x15 pixel méretű profilkép alapján eldöntik a nők, hogy az adott pasi jó parti e.. ha igen, bármit írhatsz válaszolnak.. ha nem akkor is írhatsz bármit.. az olvasás nélkül megy a kukába!
2017. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ha annyi levelet kapnál mint egy lany, neked sem lenne kellemetlen nézd meg amit az elso kommentelő lany irt, az a legnagyobb problémája, hogy fel, hogy kialakul valami mielőtt találkoznának. Nah bumm! Micsoda problémák.. Gondolom kérdező, teged ez legkevésbé sem zavarnak. :)


Az a bajod, hogy van egy kep a fejedben magadról, mennyire vagy értékes, es ha folyamatosan visszautasitasokat kapsz, akkor az onertekelesed, meg lejjebb csúszna. Ez benne van a pakliban, azt gondolom az mar jo arany ha kapsz 10bol harom választ. Szoval igy indulj neki, s ne érdekeljen hányan nem irnak vissza. Vagy próbálkozz élőben.

2017. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
5-ös, látom a lehető legjobban félreértelmezted amit írtam. Nem attól félek, hogy kialakul valami idő előtt, hanem hogy olyan képet alakítok ki az illetőről, vagy ő rólam, ami NEM VALÓS. A kettő ég és föld.
2017. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is igaz lehet ez a hamis kép történet, de ez már ezen a szinten luxus. Ilyeneket azok mondanak vagy írnak, akiknek élőben is van lehetőségük ismerkedni.

Sokan egy válasznak, egy visszairásnak is örülnének, ha pedig eddig, vagyis a találkozásig is eljut valaki, hát istenem, ez már csak ilyen dolog, hogy csalódhat az ember. Az élet sajnos ilyen, fel kell készülni rá. Akiknek olyan nagy szerencséjük van, hogy eljutnak a levelezésben történő ismerkedésig, akkor ezt a folyamatot nem kell túl sokáig húzni, hanem minél előbb találkozni kell egymással. Nem az internetben, a társkereső oldalakban van a hiba, hanem az ezt használni próbáló emberekben.

2017. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez is jobb volt régen, már amíg nem volt társkeresésre kihegyezve.

Volt egy rakás chatoldal, ahol beszélgethettél mindenféle emberrel, aki ismerkedni járt az női nevet adott magának életkorral aki nem az valami más fantázianevet, beszélgettek az emberek, aztán ha jól eldumáltak ment egy fényképcsere.

2017. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az,húspiac de működik. Kinek több,kinek kevesebb sikerrel.
2017. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csajkent max valogatnod kell a sok perverz allat kozt ki a normalis.


Pasikent megalazonak erzem. Az elutasitas, bunko viselkedes, a hercegnosdi az, hogy megnezik a kepem es az alapjan utasitanak el. Na meg divat a lanyoknal a lassan softcore kepek kirakasa, az ertelmetlen pozolas es ego pumpalas. Ha talalkoztok es nem ugy all a hajad ahogy a kepeken, elutasit, mondvan jobbra szamitott.


Vagy 7 eve tolom es most jutottam oda, hogy kezdem megunni. Inkabb egyedul forever

2017. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!