Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző az a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az a nőknél, hogy van egy lista elvárásokkal, de ha megvan az a plusz, akkor az elvárások teljesen felborulnak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Semennyire.

Vannak az elvárások, amikhez mindenki ragaszkodik, ezek többnyire belső tulajdonságok. Pl. hogy ne igyon, ne üsse meg, legyen hűséges, és a többi. Lehet ott akármilyen plusz, az ilyen nő soha nem fog szóba se állni olyan pasival, aki mondjuk iszik és rendszeresen veri a nőjét.


A másik, hogy van egy pár dolog, amit vonzónak találunk. Ezek vegyesen külső-belső tulajdonságok, és minél több van belőlük az adott férfiban, annál biztosabb, hogy bele fogunk zúgni. Ilyenkor sem fog senki teljesen szembemenni az eddigi vágyaival, tehát ha neki a határozott, férfias, humoros, helyes, stb. pasi tetszik, akkor neki pont ez adja azt a pluszt, amitől elveszti a fejét. És lehet akármilyen más extra a pasiban, ha ezek nincsenek meg, akkor gyorsan rá fog unni.


Olyan van, hogy ezeket a tulajdonságokat olyan emberben találja meg, akire egyébként nem gondolt lehetséges partnerként. De pont azért borul minden, mert benne megvan az, ami a többiekből hiányzott. Csak egy példa: valakinek az okos pasik jönnek be, és szeretne diplomás partnert, de pont egy asztalossal ismerkedik meg, akivel olyan szinten el tud beszélgetni mindenről, ahogy egy diplomás szakbarbárral még soha.

2017. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nézd, a tények: minden nő azt mondja, hogy neki alkoholista és/vagy agresszív pár nem kell, ehhez képest mégis rengetegen vannak ilyen mellett.
2017. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nincs listám,viszont van egy teszt időszak, olyan fog tetszeni aki kitartó, nem befolyásolható és megbízható.
2017. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

2. Gondolom, nekik más az elvárás, pl. hogy legyen igazi macsó, aki férfias és erős. Többnyire ezt látják otthon is, hogy az apjuk iszik, veri az anyjukat, nekik ez a normális férfikép.


Kérdező: te ezt úgy képzeled, hogy a csajnak van a zsebében egy lista, és elkezdi pipálgatni, mikor összefut egy pasival? Ne viccelj. :)


Mit értesz azon, hogy "megvan az a plusz"? Eleve nem lesz meg, ha nem jön be a pasi, mert mások az elvárásaim.


Nekem pl. a magas, jó kötésű pasik jönnek be, akik higgadtak, vidámak, és lehet rájuk mindig számítani. Ha most belefutok egy alacsony, vékony pasiba, aki mindig kesereg, és átver, akkor mi az a plusz, ami miatt felborul az elvárás?

Tényleg nem értem, hogy te ezt mire vagy hogy gondolod, jó lenne, ha legalább egy kicsit konkrétabban fogalmaznál.

2017. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bárkinél előfordulhat. Férfiaknál is.
2017. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jellemző mindenkinél.


Ha van valami érthetetlen vonzalom a másik felé, de az életmódjuk és a gondolkodásuk teljesen más, akkor jönnek létre a rossz kapcsolatok. Veszekedések, konfliktusok, se veled, se nélküled állapotok és jó szex.


Sajnos többen hallgatunk erre a plusz érzésre, amit én vonzalomnak szoktam nevezni, vagy kémiának.


Ezért utálnak minket azok a férfiak, akikkel nincs meg a kémia, de együtt tudnánk működni párként hosszútávon.


Az okos nő olyan férfiakhoz engedi közel magát, akiket ésszel választ, és reménykedik, hogy élőben vonzódni is fog hozzájuk.


Persze néha sikerül belezúgni az életképtelen férfiakba is, de a válogatással a társkeresőkön ezt igyekszünk kiszűrni.


Kell a vonzalom és a passzoló belső tulajdonságok is a jó kapcsolathoz, ha csak az egyik van, az tönkrevágja mindkét felet.

2017. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem nem elvárások meg paraméterek alapján alakul ki az embereknél, úgyhogy a lista simán érvényét vesztheti. Sőt szerintem igen ritka lehet (ha van ilyen egyáltalán), aki valakinek a listáján leírtaknak minden tekintetben megfelel, és még a vonzalom is kialakul közöttük. Nemrégiben írt nekem egy lány, aki nem igazán tetszett, és hogy "lepattintsam" de mégse bántsam meg, olyat válaszoltam neki, hogy a leírt elvárásainak én csak kevés dologban felelek meg (ami igaz is volt), amire az volt a válasza, hogy ahhoz ő nem ragaszkodik annyira. No, erre varrjatok gombot...
2017. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rám jellemző
2017. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!