Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez engem, vagy a programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez engem, vagy a programot minősíti?

Figyelt kérdés

Ha Badoon és Tinderen már minden mindegy alapon szinte tényleg mindenkit tetszikkel jelölök, viszont 1 hete semmi visszajelzést nem kapok, akkor ez azt jelenti, hogy egy szikrát nem váltok ki a nőkből, vagy maga a program van elcseszve és semmit nem látok, míg nem fizetek érte?


Élőben ismerkedés sosem ment, ezért gondoltam, megpróbálom ott. De kezdem megbánni. Akkor viszont mégis hol? Este fél 9-kor hazafelé az utcán? Kicsit sem lenne "érdekes", ha leszólítanék valakit... Munkából áll a napom, ott meg kizárt.


25F


2017. jan. 16. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Badoo-n valakit tetszikelsz, és ő nem fizet elő, akkor nem fogja látni. Hacsak nem átnézi a több ezer felhasználót és ő is tetszikel és egyeztek. Nők nincsenek arra rászorulva, hogy így keresgéljenek meg előfizessen, mert millió levelet kapnak anélkül is. Tehát a nőknek valószínűleg fogalmuk sincs róla, hogy tetszenek neked. Jobban jársz, ha rájuk írsz.
2017. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Benő, Benő, Benő,

Gondolkozz el azon is,

Hogy ha jobban belegondolsz,

Nem vagy te egy Adonisz.

(Geszti Péter)

2017. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.: ha rá is írtam valakire, mert valamivel felkeltette a figyelmem (és nem csak külsővel lehetséges, hanem akár egy frappáns bemutatkozással), akkor is maximum egy "írj még magadról" válasz érkezett, utána semmi. Napok teltek el, elolvasta.
2017. jan. 16. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:

150 ezres városban élek és átlagosan napi 1 lány like-ol vissza, akikkel a férfiak 90%-a lefeküdne külső alapján.

Ráadásul elég fiatal vagyok és csak a 18-25 éves lányokról van szó, mert csak ők vannak beállítva nekem.


A csúnya arcú és/vagy kövér lányokat nem lájkolom, de 10-ből 7-8 lányt igen.


Csak azt akarom ezzel mondani, hogy a programmal nincs gond.

23/F

2017. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát velem. Gondoltam már erre. Csak mindig elvetettem, mert nálam kevésbé előnyös külsejű, lehetetlen alakoknak is van párjuk, akik a veséjüket odaadnák értük. Nem értem...
2017. jan. 16. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeségeim alapból nincsenek, de Facebook-on nálam is előfordul, hogy nem válaszolok sokáig egy-egy üzenetre. Ez sosem személyes, hiába veszik annak, és mindig mondom, hogy nyugodtan írjanak egy pontot, hogy dobja megint az értesítést az fb.


Szerintem ne foglalkozz ennyit a programmal, sok ember csak fent van rajta, űzi az unalmát, de amint kilépett, feledésbe merül nála az egész.

2017. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet ám az algoritmussal is valami, ugyan senki sem tudja, hogy működik pontosan a Tinderé, de vannak akik szerint hátrább sorolódsz, ha kevés matched van, de emiatt meg csak még kevesebb match lesz, és még tovább, szóval egy spirál az egész. Nekem 3 hónapig nem volt a világon semmi aktivitás tinderen :D
2017. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fasság mindkettő. Aki értelmes nő, komoly felfogású, még az is egzisztenciás, méginkább elvárja h fellehessen nézni a férfira. De a legtöbb kislány van, akik ugyanúgy elvárják hogy 24 be fusd utánuk, viszont nem öszinték képesek meggondolni magukat, lebeszélni magukat egy talákozó elött, vagy hazudnak végig. De olyan is van bőven, aki fél szavakban válaszol, kérdezfelelek. Tehát. Sajna nincs sok értelme, mert a nő leszrják, csak nekik jo legyen az a legfontosabb, Sok like
2017. jan. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!