Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyanokkal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyanokkal ismerkedni társkeresőn akik 70-100 km-re laknak?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni az ismerkedést, már elmúltam 25 és a férfiak nem tolonganak értem, legalábbis itt a szülővárosomban nem. Hiába ismerkedek társkeresőn, összejött az évek alatt pár randi, és mind pocsék volt. Azt is észrevettem, hogy nagyon sok itteni férfi anyagi biztonságot vár el a nőtől (járjon át ausztriába dolgozni, ezáltal legyen pénze egyedül élni, legyen autója, jusson neki utazgatásra). Én nem felelek meg az elvárásaiknak. Eddig esélyt sem adtam a messzebbi jelentkezőknek, pedig van pár nagyobb város a közelben, talán több esélyem lenne párt találni ott. Csak azon szoktam fennakadni, hogy majd hogyan oldjuk meg a randikat. Oké, hogy az elején ő eljön hozzám, de ha komolyodik a dolog pár alkalom után, akkor vágyni fogunk arra hogy lakásban töltsük az időt, szex, együttalvás, filmnézés, közös reggelik... Viszont én szüleimmel lakok, és nem hozhatok haza senkit pár órára sem. ( kár is lenne ezen vitázni, ők ilyenek tiszteletben tartom) Szóval nyilván az lenne belőle egy idő után, hogy hétvégente nekem kell elutazni hozzá, feltéve ha nem hasonló gondjai vannak, mert akkor tényleg megoldhatatlan a kapcsolat. De kicsit viszolygok ettől, hogy ennyi kilómétert vezessek egyedül minden hétvégén. Vagy vonatozzak? De akkor meg az állomástól a lakóhelyéig körülményes az odajutás, hacsak nem jön értem, meg visz ki mindig. Szóval macerás az egész így, hogy mindig nekem kell majd mennem, és a költségekről még nemis beszéltünk. Vagy ha szerelmes leszek el is felejtem ezeket az apró problémákat?
2017. jan. 18. 14:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

Vedd a kezedbe a sorsod.


Oké, a fizud ennyi. Keress más lehetőséget, én is béna közalkalmazotti fizun vagyok, de ez nem gátol abban, hogy vállalkozóként szellemi munkával megkeresse minden hónapban még egyszer annyit. És az már nem rossz.


Ne légy már ilyen tehetetlen...!

2017. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ejnye, fiúk! Hát most hol vannak azok, akiknek nem számít a pénz, csak a szerelem?


Kérdező: nem tudom, mi lehet az oka, hogy nem megy az ismerkedés online. (Biztos sokáig tart kiválogatni azt a napi 100 levelet. ;)

De talán érdemesebb lenne élőben. Munkahelyen, kutyasétáltatás közben, sportolás során, stb. Bárhol lehet ismerkedni, ahol vannak pasik.

2017. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

neked nem való a kapcsolat

mindenen problémázol

2017. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Tulkomplikalod ezekkel a mi lesz ha... tipusu elmeletekkel.

Ket kerdes van,meg tudod-e oldani anyagilag h te menj es ha ugy dontottok h belevagtok,hajlando vagy-e odakoltozni akar (mas varos,uj emberek,uj melo).Ha erre a 2re igennel tudsz felelni akkor igen,keress tavolabb is.A tobbi adja magat,a szerelem sok mindent megold.

Igy elek most 1500km-re a masfel evvel ezelotti otthonomtol.Boldogan,parkapcsolatban.Cserebe fel kellett adnom az egesz eletemet.Nekem megerte,de van akit hazavagna a honvagy.Nem vagyunk egyformak.

2017. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%

# 3: Csakhogy az "idegen" lakótársaid nem szólnának bele az életedbe, nem kezelnének gyerekként.

Innentől pedig nem pénzkidobás az 50-60 ezer Ft, hanem a felnőtt, önálló élet ára.

Tudod, emberek százezrei, vagy akár milliói költik havonta a jövedelmük jelentős részét lakhatásra. Ide tartoznak azok, akik albérletben laknak és azok is, akiknek bár van saját ingatlanuk, sokat visz el a jövedelmükből a fenntartása. Mégis vállalják...

Most kapásból 2 olyan nőismerősöm jutott eszembe, akik harmadmagukkal élnek albérletben és az sem okoz gondot, ha valamelyiknek van párja. Sőt, egyik ismerősöm lakótársa most fog összeköltözni a barátjával.

Ja igen... tegyük fel, hogy összejössz valakivel, és x idő után felvetődik, hogy közös albiba menjetek... Szerinted annak nincs költsége? A rád eső rész nagyjából ugyanannyi lenne, mint amennyit most egy szobára kellene kifizetned.

Vagy netán azt várod, hogy a férfi tartson majd el, egyedül finanszírozza a lakhatásotokat?

2017. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Sajnos megértelek kérdező ,nehéz!

Sok mindenen bukik el a párkapcsolat :(

távolság,nincsen hasonlóság!!! nincsen szerencse


Majd találsz társat,talán a közelben kell lennie valahol a tiédnek is,a közelben keressed.

Soksikert!

2017. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

"Keress más lehetőséget"

Mintha a mai világba olyan könnyű lenne más munkát találni,örül az ember ha van neki!! Okoskodni könnyű....

2017. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
36%

# 17: Szövegértés... a válaszadó nem azt írta, hogy keressen másik munkát (bár az sem lehetetlen), hanem hogy a meglévő mellé keressen valamilyen kiegészítő, jövedelemszerző tevékenységet.

Persze könnyebb siránkozni, hogy de kevés a fizum, mint tenni ellene...

2017. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%

"Mintha a mai világba olyan könnyű lenne más munkát találni,örül az ember ha van neki!"


Igen, van, aki ennyivel beéri. És vannak, akik ambiciózusak és továbblépnek a nehézségeken. Ráadásul ahogy olvasom, a kérdező nem valami isten háta mögötti szabolcsi faluba született, ahol tényleg nincs semmi... Igen, tisztában vagyok vele, hogy fél Magyarország olyan helyzetben van, ahonnan kitörni nagyon nehéz. Hogy az esélyegyenlőség szép és hangzatos szólam, de valójában NINCS.


De a kérdező egy tanult, értelmes fiatal benyomását kelti, fölösleges tehát az ölébe ejtett kézzel belenyugodni, hogy ez már csak így van. Valószínűleg megvannak az alapjai ahhoz, hogy ne csak tehetetlenül tengődjön. Ja, hogy strapás? Ja, hogy éjszaka is kell néha dolgozni? Igen. De így lehet előbbre jutni.

2017. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy mivel a költözés amúgy is igencsak esedékes lenne, más városban nagyobb eséllyel kapna jobban fizető munkát is, amiből már bőven futná albérletre.

Lehet, hogy ördögtől való dolognak tűnik elsőre, de a helyzet az, hogy nagyon sokan meglépik ezt és a jobb megélhetés érdekében költöznek távolabbra.

2017. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!