Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyanokkal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyanokkal ismerkedni társkeresőn akik 70-100 km-re laknak?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni az ismerkedést, már elmúltam 25 és a férfiak nem tolonganak értem, legalábbis itt a szülővárosomban nem. Hiába ismerkedek társkeresőn, összejött az évek alatt pár randi, és mind pocsék volt. Azt is észrevettem, hogy nagyon sok itteni férfi anyagi biztonságot vár el a nőtől (járjon át ausztriába dolgozni, ezáltal legyen pénze egyedül élni, legyen autója, jusson neki utazgatásra). Én nem felelek meg az elvárásaiknak. Eddig esélyt sem adtam a messzebbi jelentkezőknek, pedig van pár nagyobb város a közelben, talán több esélyem lenne párt találni ott. Csak azon szoktam fennakadni, hogy majd hogyan oldjuk meg a randikat. Oké, hogy az elején ő eljön hozzám, de ha komolyodik a dolog pár alkalom után, akkor vágyni fogunk arra hogy lakásban töltsük az időt, szex, együttalvás, filmnézés, közös reggelik... Viszont én szüleimmel lakok, és nem hozhatok haza senkit pár órára sem. ( kár is lenne ezen vitázni, ők ilyenek tiszteletben tartom) Szóval nyilván az lenne belőle egy idő után, hogy hétvégente nekem kell elutazni hozzá, feltéve ha nem hasonló gondjai vannak, mert akkor tényleg megoldhatatlan a kapcsolat. De kicsit viszolygok ettől, hogy ennyi kilómétert vezessek egyedül minden hétvégén. Vagy vonatozzak? De akkor meg az állomástól a lakóhelyéig körülményes az odajutás, hacsak nem jön értem, meg visz ki mindig. Szóval macerás az egész így, hogy mindig nekem kell majd mennem, és a költségekről még nemis beszéltünk. Vagy ha szerelmes leszek el is felejtem ezeket az apró problémákat?
2017. jan. 18. 14:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem várok el egzisztenciát egy nőtől, nem baj az, ha 30 körül még otthon él a szüleivel, ha rendezett a viszonyuk és nem harcolnak minden nap, illetve nem telepednek rá a szülei a lányra. A lényeg, hogy vagy tanuljon vagy dolgozzon, mondjuk 30 körül már inkább munka, és ne akarjon rajtam felkapaszkodni anyagilag, azt nem tűröm el :) Ha fontos leszel egy férfinak, mindent meg tudtok oldani.
2017. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
15-ös: Szerinted lakótársakkal lakni, vagy a párunkkal egy és ugyanaz? A párom az a társam akivel mindent megosztok, nem vagyok szégyenlős előtte, nem frusztrál a jelenléte, megbízok benne, és bármi gond van meg tudjuk beszélni, illetve alkalmazkodunk egymáshoz, ami ha szereti az ember a másikat könnyeben megy. Ezzel ellenben az idegen lakótársnő egy kényszermegoldás, mindkettőnknek megvannak a rigolyái, amit borzasztó nehéz tolerálni ha nem vagy érzelmi viszonyban egy emberrel csak anyagi okokból megtűröd.. Mindenből csak a gond van, miért nem mosogatott el, miért nem takarít, miért nem ő vett mosogatószert, wc papírt, miért akkor fürdik mikor rohannék valahová és kell a fürdőszoba, miért csörtet éjjel mikor aludnék, miért hozza fel a pasiját.. Mert igen, én például nem viselném el, hogyha otthon vagyok kényelmesen, egy lenge ruhában, smink nélkül, akkor majd az ő aktuális pasiját kerülgessem a közös helységekben. Még nagy wc-re sem tudnék elmenni reggel azzal a tudattal, hogy egy idegen pasi hall mindent. Azt sem viselném el ha csak a barátnőit hívná át rendszeresen, és ott trécselnének, iszogatnának, miközben én pihenni szeretnék. Éppen ezért, én sem várnám el, hogy az én aktuális barátomat hazavihessem egy ilyen társas albérletbe. Az ilyen élet tök jó buli, amíg az ember egyetemista, vagy ha utánna is vágyik a társasági életre, lazaságra, hogy pörögjenek az események. Na én nem vagyok ilyen, bőven kiéltem magam, nyugalmat akarok, és a saját értékrendem, szokásaim alapján élni. Nem mindenki vágyik arra, hogy olyan legyen mint az Éjjel nappal Budapest szereplői. Én is annak vagyok a híve, hogyha megismerkedek valakivel aki távolabb él, és minden rendben van akkor fél-1 éven belül költözzünk össze, nem okozna gondot itt hagynom ezt a várost mert nincs senkim, a munkám sem jó. És azt ne hasonlítsuk össze a szoba bérléssel, hogyha azért fizetnék ki havi 60 ezret, hogy a párommal közösen albérletben lakjunk. Sehol nem írtam olyat hogy ő tartson el, ha erre vágynék már beköltözhettem volna bármelyik pénzes negyveneshez aki arra vágyik hogy legyen házicselédje, és legyen napi szex. De nem erre vágyom, hanem szerelemre..ha olyan még létezik.
2017. jan. 18. 17:19
 23/26 anonim ***** válasza:
Megértem az aggályaidat de ha nem engedsz kicsit az elvárásaidból akkor mit vársz? Nekem szerencsém volt mert fiatalon jöttünk össze a párommal egyetemistaként már együtt laktunk albérletben. Viszont tesóm és az ő tesója is kénytelen volt másokkal egy lakásban lakni. Nyilván nem egy leányálom, de valamit valamiért. Ők is lakhatnának otthon vidéken, azt csinálnának amit akarnak csak éppen nem tudnának dolgozni és párt találni is nehezebb. Azóta tesómnak is van párja és együtt laknak. Valamit lépned kell, főleg hogy a szüleid is ilyen begyöpösödöttek, nem bántani akarom őket de szégyelljék magukat, hogy tönkreteszik az életed ezzel a viselkedéssel. Nem 17 vagy hanem 25 basszus.
2017. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy azért ahhoz meg kicsit meg kellene ismerni a másikat, hogy egy pasiért hagyd ott az állásod meg a kecót. És az 100 km es távolságból nem túl nyerő. Aztán ha kiderül hogy nem működik akkor megint mész haza? Nem igazán jó megoldás. Ha a városban lennél akkor több lenne a lehetőség és nem kéne mindjárt belugrani egy kapcsolatba.
2017. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nyitott vagy a költözésre, akkor keresel egy nagyvárosban egy jobban fizető állást, kiveszel egyedül egy garzont és máris meg van oldva. Benned a szándék hiányzik...
2017. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ha nem olyan kapcsolatot szeretnél, ahol éjjel-nappal együtt vagytok, vagyis megelégszel azzal, hogy mondjuk heti egyszer-kétszer találkoztok a pároddal, akkor szerintem mindenképp :) Ne hallgass azokra, akik látatlanban eldöntik, hogy te miért laksz még otthon... Aki akar tőled valamit komolyabban- és szerintem lehet komolyan gondolni azt is, ha nem vagytok sülve-főve együtt- az majd nem akad fenn ezen. Én is ebben a szituációban vagyok közalkalmazotti fizetéssel, igaz még csak 22 vagyok, és egyelőre nincs kilátásban, hogy külön költözzek. Igaz, nem is keresek komoly kapcsolatot, csak ilyen laza összejáróst.


22/N

2017. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!