Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél miért hozzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél miért hozzák fel a szexet a pasik?

Figyelt kérdés
Ha chatelünk és a szexre célozgat a pasi akkor az azt jelenti hogy csak szexet akar?
2017. jan. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom azért, mert ha nem tudod felizgatni, akkor értelmetlen tovább szarakodni veled. Legalábbis nálam így működik, mivel nem vagyok egy megalkuvó típus.
2017. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
"A pasik"
2017. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Na vajon?? Ne legyél már ennyire buta!!
2017. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:
Én nem szoktam felhozni, csak később mikor már helye és ideje van.
2017. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze nem kell róla beszélni!!! Aztán összejöttök, akkor derül ki, hogy eltér a szexigényetek és dob, akkor meg sírsz.
2017. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokták férfi társaim is kérdezni a nők chat/beszélgetésnél a munkàt, pénzt. Tudod mit szoktak erre válaszolni nők? NE ÀLTALÀNOSITS. Úgy hogy én is erre kérdésre is ezt tudom vàlaszolni!
2017. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az csak arra megy. Egy normális embernek nem ez a legfontosabb egy ismerkedésnél.
2017. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!