Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebbek, akiknek még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebbek, akiknek még nem volt kapcsolatuk: ha visszapörgethetnétek az idő kerekét, min változtatnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, visszamehetnétek az időben a középiskolás korszakba, amikor a legtöbben behatóbban kezdenek ismerkedni az ellenkező nemmel.


Lenne valami, amit másképp csinálnátok, vagy azt valljátok, mindennek megvan a miértje, és okkal alakult úgy, hogy mostanáig sem sikerült kapcsolatot kialakítanotok? Hogy látjátok ezt?



2017. okt. 10. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
utólag visszatekintve teljesen rendben volt minden.... akkor persze nem:)
2017. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmin, aranyom!


70/N

2017. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem változtatnèk. Ez az èn utam.
2017. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyasmikre gondolok, hogy kihagytatok egy kínálkozó alkalmat egy lánnyal, és a mai fejetekkel bánjátok, vagy többet járnátok el bulizni, esetleg máshogy alakítanátok a külsőtöket, hogy vonzóbb legyen a nőknek...
2017. okt. 10. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb felismerném, hogy ez felesleges energia- és időpazarlás és próbálnám értelmesebben tölteni az életemet.
2017. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem izgulnèk annyit. Èrtelmetlen volt.
2017. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

30 éves szűz férfi:

18 évesen: volt az első szűz barátnőm, csókkal is bénáztam. Nem jött össze.

19 évesen: 2. barátnő.. 2 hétig tartott, szűz volt lelépett másik városba

20 évesen: 3. barátnő... vicces hogy nagyon hamar szexelt volna már, de nekem korai lett volna pár nap ismeretség után. Meg nem is jött be annyira. Dobtam hogy nem ő az igazi. Első hatalmas hiba életemben

21-22 évesen: Első egyéjszakás lehetősége, a lány túl fiatal volt, underage... ottaludt. Skippeltem a liliomtiprás miatti parából.

22 évesen: Első igazi csajozásom egy fesztiválon. Tényleg eszméletlen jó csaj volt. CSak kijózanodtam és nem mertem elhívni külön sétálni a társaságból. Elcsesztem. Életem hatalmas hibája volt. Másnap már lenézően beszélt velem és hallottam h kinevetnek a barátnőivel, hogy ez az a tutyimutyi srác. A jó nőkkel nem lehet szórakozni.


23 évesen 4. barátnő, ő kidobott a szüzességem miatt. Meg mert valószínűleg nem kezdeményeztem nála elég határozott férfiként. Ha a 3. megvan, tuti nem következik be. Ez 100%. Lehet a nejem lenne és most gyermekeink lennének


23-27 évesen teljes önmagamba fordulás, semmi csajozás, csak szigorúan tanulás és munka. Nagyon bánom ezt a kihagyott időszakot... de ez van. legalább az életem rendbejött.


27 évesen 2 hétig jártam egy szórakozóhelyen megismert csajjal, aki elég problémás volt (de kedves és jól nézett ki)... nem voltam neki elég "férfi" és kidobott. Csak megpróbáltuk


28-29: Megy az idő, egyre kevesebb nővel találkozni, azok is férjezettek, vagy nem normálisak. Aki ilyen korban nem foglalt, és nem hajtanak 20-an rá, azzal valami nem oké.Vagy karrierista.


Ennyi a sztori... legnagyobb óriási baklövésem: A kihagyott barátnős szex és az egyéjszakások. Garantáltan nem csesztem volna el a fiatalságomat :'(

2017. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja annyi igaz, hogy volt nem is egy kapcsolatom, de hát látjátok mennyi bénázás ment...


A nőkkel sokkal nehezebb hosszabb távon. Egy nőt megtartani ezerszer nehezebb 2 hónap után, mint randizgatni és meghódítani. Egy barátnő nem egy fix dolog. Bármi miatt kiszerethet, csak úgy ráébred hogy bumm nem te kellesz neki és dob. FŐleg egy vénszűz kisfiút. Ennyi...


Minél előbb el kell veszteni a szüzességet ahogy csak lehet, lehetőleg 18 alatt. SOk problémától kíméli meg az embert... Idióta elvekre értelmetlen hallgatni mint a "nagy ő" vagy az igazira várás. Baromság... Menni kell és hajtani, mert ccsak egyszer fiatal az ember. Ez a tanácsom minden 20 évesnek.

2017. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én semmin. Sosem bántam meg utólag egy döntésemet sem és ez valószínűleg a továbbiakban is így fog történni.
2017. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dettó, mint a #7-es! 15 éves korom óta vagy fél tucat kihagyott lehetőség (ami miatt folyton verem a fejem a falba), +még majdnem a tanult szakmámból is kiábrándultam, nem is lett eredménye sok év tanulásra "pazarolt" évnek...

Most 31 évesen itt állok, és úgy érzem lemaradtam, elkéstem, elcsesztem, az elmúlt egy-másfél évtizedben totál elszúrtam a huszas éveimet, és az egész életemet... :(((

2017. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!