Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők túlnyomó többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők túlnyomó többsége miért ilyen hihetetlenül motivált, karrierista és legtöbbször szép? Szóval tökéletes.

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok 24 éves, sokszor végignézek azokon a csajokon, ahol tanulok illetve kíváncsiságból gyakran böngészek a facebook-on és azt vettem észre, hogy manapság a csajok nagyon magasra tették a mércét azzal, hogy szinte mindegyikőjük tökéletes. Nézegettem fogorvos, közgazdász, orvos vagy jogász csajok adatlapját és a nagy többsége hihetetlenül csinos, okos, motivált és pénzes. Most is néztem egy fogorvosi klinika honlapját, dolgozik ott vagy 4-6 iszonyatosan okos fogorvos doktornő és mindegyik hihetetlenül gyönyörű. Azon már nem is csodálkozom, hogy a pasijaik is hasonló kaliberűek (menő mérnök/informatikus). De majdnem minden csajra ez jellemző. Látom az egyetemen is mennyire hemzsegnek a leendő elitista, nagyvilági csajok (akik már másodévesként pénzintézetekben/multi cégeknél végeznek gyakornoki munkát), akik természetesen ugyanolyan menő pasikkal bratyiznak és olyankor felteszem magamnak a kérdést, hogy gyenge képességű (jelen állás szerint 6 év tanulás lesz a hátam mögött mire el fogok végezni egy sima BSc-t), csóró (életem során eddig kb. 150 ezret kerestem alja diákmunkával) és ráadásul előnytelen külsejű (kisfiús alkat) srácként én mennyire távol állok ezektől a csajoktól (meg úgy mindenkitől). Ilyenkor joggal érzem azt, hogy a társkeresés nem más, mint advanced állásinterjú és karriermenedzsment, ahol még a genetika is nehezíti a helyzetedet. Ilyenkor tényleg nem tudom magamat hibáztatni, hogy még szűz vagyok.

2017. nov. 8. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem azért, de az, hogy valakinél kinn van, hogy "ÁJK" meg hasonlók, nem jelenti azt, hogy okos. :D Sőt. Akkora otromba nagy buta krvákat ismerek jogról, hogy én szégyellem magam. :D Nálunk is a szak tele van szép nőkkel, akiknek a fele az élbolyon élősködve végzi el a szakot kb, amúgy meg fingja nincs az egészről. És hányingerem van, mikor a buta tyúk jön oda zh előtti nap, hogy adjak neki a 800 oldalas tananyagból 20 oldalas tömörített jegyzetet, mert látta a 150 oldalas összefoglalómat, de az neki most sok... Élen azzal, mikor két ilyennel kell prezentálnod, és a leadás előtti estéig nyaggatod őket, hogy küldjék már el azt a szájbab.ott anyagot végre, aztán amit küldenek, azt is neked kell javítgatni meg átírni, mert nekik jó a kettes meg ráérnek. Nem szoktam mutatni feléjük, mert nem vagyok az az ember, aki pofákat vág, szívük joga beleszarni... De azért látom, amit látok.


A saját tapasztalataim meg azt mutatják, hogy a szakon szerzett tudás a szakmai életig terjed. Lehet, hogy aki jól tanul, szakmailag jó, és nagyobb esélye lesz mesterre menni, illetve ha mész az anyag után és nem csak azt vágod be, amit eléd raknak, később nagyobb lesz rád a kereslet... De önmagában az, hogy valaki elvégez egy szakot, és tanul, amennyit tanul, nem sokat jelent. Buta embereket is kitermel sok egyetem, teljesíteni a követelményeket meg lehet "nem tisztán" is. Úgy értem, át lehet bukdácsolni az egészen, velem is csináltattak már szakdolgozathoz anyagokat, sokszor komplett részeket (jó pénzért), egyik közeli barátom statisztikai számolásokat csinál másoknak hozzá... És ha a védésnél nem kérdeznek nagyon bele, mert akkor tudnod kell hogy mit miért csináltál és hogyan, akkor te át fogsz menni. 80-120 államvizsga tételt meg be tud az ember seggelni szintén. Kis szerencsével elég a fele, csak jót húzzon ki. És ennyi. Csak ha mondjuk előtted a páciens, vagy odaültetnek egy gép elé élesben, lehet, hogy a szarnak sem fogsz kelleni, mert kiderül, hogy buta vagy hozzá, mint a föld. Ennek ellenére baromi jól mutat a diploma, és elvárhatod a pasidtól is, mert miért ne.


Hidd el, nem sok nő tanul következetesen és azért, hogy magát tartsa el. Nagyon sok az alibidiplomás, vagy az, akit a szülei benyomtak egyetemre, virít a profilján, hogy hol tanul, de papír nélkül ott tanul 10 éve már kb, és harmadszor fut neki a 3 éves alapszaknak.


És nem egy végzett, szakemernek is tehetséges emberrel próbáltam beszélgetni... Az-egyetem-nem-ad-értékrendet-mögéd. Lehetsz féreg diplomával is. Lehetsz olcsó ribnc diplomával is. Lehetsz egy flegma senki diplomával is. És lehetsz dögunalmas ember, vagy síkhülye, aki a szakmáján kívül meg sem tud másról szólalni.


Ne vedd már be ezt a cukormázat...:) Akikről te beszélsz, az az egyetemisták 10-20%-a. És tartsd magad többre. A szorgalom rengeteget ér. Szakmailag is verhetetlen leszel, ha hajlandó vagy kiélezni a tudásod egy konkrét területre, és mindent megtudni naprakészen az adott dologról. És tovább fogsz jutni, stabilabban, hidd el. Csak legyen meg a kitartásod. A mázlival szerzett melóból és keresetből lehet a legszebben zuhanni.:)

2017. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%

21 éves vagyok,corvinusos és lány is,sőt közgázos.

Szóval amit kívülről látsz,az nem a teljes igazság szerintem,nem tudhatod kinek mi zajlik a “színfalak” mögött.

Én pl 2 szakot végzek párhuzamosan(corvinus,elte), majd’ megszakadok ,mellette igem,gyakornok vagyok egy cégnél. Kb nincs életem. De megpróbálok pozitív maradni,alapvetően ilyen a természetem. Pasim is van,igen,de nem milliomos, viszont diplomás,mivel nyilván úgymond jobban preferálom azokat a pasikat,akik hasonló gondolkodással rendelkeznek(ő is közgazdász.)

Szóval szerintem nagyon a felszínt látod,nem ismered ezeknek a lányok ak az életét,te csak elhamarkodottan ítélsz pár csini cucc és szép mosoly alapján. Nekem van egy csomó hasonló külsővel/életimádattal rendelkező barátnőm a szakon,és egátalán nem felhőtlen az életük...nem annyira,mint te azt gondolod.

21N

2017. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha helyes az arcod,simán kompenzálhatsz.

Vagy ha az átlagosan kinéző nők nem mozgatnak meg,így jártál.

Vagy menj csajozni Csehországba,vagy Lengyelországba,mert mindkét országban tényleg tök szép csajok vannak,viszont te az ottani férfiviszonyokhoz képest nagy eséllyel görög isten lennél,ha nincs eszméletlenül ronda fejed és nem vagy hozzá hót igénytelen.

2017. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha elárulod hogy nézel ki az jo lenne
2017. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem egész jól leírták már a dolgokat. Többnyire a Facebookos magamutogatás démonizálja azt a képzetet, hogy ezek a lányok mennyire tutik. Gondolom nem sokat ismersz közelebbről, nem vagy az a népszerű srác szerintem. Mit ne mondjak, én sem vagyok az egyetem befutott bikája, de ismerek néhány lányt akiről ilyen meglátásokat lehetne hozni. Még, ha némelyik dekoratívabb jól is tanul, jók a jegyei akkor is általában nem okos. Nem lehet sokukkal egy normális beszélgetést lefolytatni, mert csak néznek ha már olyan téma van ami nem valami csajos vagy nem kötődik a szakjukhoz. Beseggelik az anyagot, a testük a jó gének miatt csinos lett, bájos az arcuk és a randin körülbelül egy kukkot sem tudnak mondani olyan témákról amik alapján érdekesnek tűnhetnének. Kínosan buta némelyik. A szépségüknek állított totemoszlop bűvölete miatt hiszik azt róluk sokan, hogy mekkora dámákkal állnak szemben. Persze ők ezt ki is használják és örömmel bújnak ebbe a szerepbe.

Nem szabad messzemenő következtetéseket levonni róluk látásból. Persze tudok olyat aki gyönyörű, szorgalmas, intelligens és tájékozott is. Igaz attól, hogy a szépsége mellé buta az igényei lehetnek ott mintha okos is lenne.

Nem az a lényeg, hogy hány év alatt csinálod meg ebben a semmirevaló, kusza oktatási rendszerben az egyetemet, hanem az, hogy mit merítesz belőle.

2017. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

:)))

Rengeteget kell még tanulj.

2017. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szóval te csak ezeket az egyetemista csajokat veszed észre és azon sírsz hogy nekik nem kellesz. No és mi a helyzet a hozzád hasonló, diákhitelen, diákmunkán sínylődő egyetemista csajokkal? Ja, ők nem gyönyörűek, értem. De hát te sem vagy adonisz....őket valamiért mégsem veszed észre.
2017. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak az orvos, jogász stb. környezetben nézelődsz, akkor tényleg úgy fog tűnni, hogy mindenki tökéletes. Azért, mert ezek az emberek ált. nagyon igényesek magukra (főleg az orvos, fogorvos... nem véletlenül választják ezt a pákyát) vagy olyan helyen dolgoznak, ahol ez elvárható.


Csak mondjuk van még 50%-a a nőknek, aki a dzsumbujban lakik meg eladó. Vagy ha műveltebbek között akarsz, akkor reálos, kutató lányok között nézelődj, őket ált. leszoktatják a divatozásról az egyetemen, mert folyton beszólogatnak nekik, hogy aki túl sokat piperészkedik, az biztos nem jó a szakmájában. Vagy ilyen "szabad bölcsészet", "népművészet" szakokon nézelődj, mert ott sem mindenki full csittifitti. Csak gondolom, te meg a puszira várod el a tökéletes külsejű, okos, motivált nőt.

2018. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!