Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Kiábrándító számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kiábrándító számotokra, ha egy férfi hozzátok bújik és félénk?

Figyelt kérdés

Ha mosolyogva szemeztek és időnként, pl naponta finoman megérintitek pl a nyakán, vállán miközben ugyanabban a környezetben más férfivel nem csináljátok ezeket, akkor az jelenthet vonzalmat? És ha odamentek hozzá és megölelitek, de nagyon zavarban van, és összehúzva magát hozzátok bújik, mikor eleve alacsonyabb az kiábrándító?

Tudnátok utána még férfiként nézni rá és vonzódni hozzá?

Ha beszéltek, akkor zavarban van és fél, pedig nagyon örül a társaságotoknak, de nem meri mondani, vagy butaságokat beszél vagy meg se tud szólalni.

Lenne türelmetek, hogy kinyíljon?

Egyébként nem félénk, talán emiatt is szoktak a nők udvarolni neki, de ha neki tetszik egy nő, akkor bénázik és nehezen megy neki a kezdeményezés.

Viszont mostánaban csak egy alkalom volt, hogy megérintette, és mintha érdeklődését vesztette volna. :( Mire felbátorodhattam volna, már úgy látszik késő.

Szóval ebből még lehet valami, vagy teljesen elszúrtam és már nem tud férfiként nézni rám, csak pancserként? :(



2017. dec. 22. 20:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy nem is akart semmit?
2017. dec. 22. 20:50
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha tőlem fél egy férfi, az nem normális. (Nem mert nem férfias, csak akkora vagyok, mint egy pokémon.)

Nekem szociális fóbiásként is durva, amit leírsz.

2017. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az kiábrándító, ha fél és összehúzza magát, mint egy kisgyerek
2017. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb nem húzom össze magam, akkor fog tudni férfiként nézni még?
2017. dec. 22. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Érintgetni nem szoktam egyszerre több férfit, az biztos. Főleg nem az erogén zónáinál (pl nyak), csak ha akarok tőle valamit. A vállát és a karját sok embernek szoktam fogdosni, meg hátba veregetni, de azt is inkább a közeli ismerőseimnél csinálom. Szóval szerintem ez simán jelenthet vonzalmat.


Ha megölelem, öleljen vissza és vigyorogjon, mint a tejbetök, ha tetszik neki, ha meg nem, mondja, hogy bocsnem. Nem tudnám mire vélni ezt a neurotikus összehúzódást meg a hebegést, nekem nagyon úgy tűnne, hogy eltolódtak az arányok és tolja fullba az alárendeltet. Legalábbis nekem így a kiskutyám szokott reagálni, mikor kedves hangon beszélek hozzá, de tőle ez cuki. Egy férfinél, akinek tetszeni szeretnék, mert vonz, jobban örülök annak, ha csak örül nekem, nem kezeli szenzációnak a közeledésem. Butaságokat meg szerintem nem lehet mondani mindaddig, amíg nem vagy közönséges vagy tapintatlan, illetlen. Bármit lehet mondani, nem lesz butaság, amíg nem undorító vagy a kapcsolatotokhoz képest túl bennsőséges, privát dolgokat rántasz elő és meg tudod fogalmazni szépen, úgy, hogy a másik tudjon rá reagálni. Legalábbis nekem még az sem buta, hogy "de szépen fel van díszítve az utca", hanem egy tök általános kapcsolatteremtő kijelentés. És? Nem kell ezen ennyit stresszelni.


Türelmem lenne ahhoz, hogy kinyíljon, ha amúgy lehet vele beszélgetni. Legutóbb abba buktunk bele ismerkedésnél, hogy a srác másfél hónapig kukáskodott és minden randin csak azt kérdezgette, hogy "mi az?" (ha mosolyogtam, vagy ránéztem), meg hogy mizu, meg mondjak valamit. Végül azzal zártuk le a randizgatást, hogy ez így nem fog működni, baromira unalmas volt. Nem kell szövegládának lenni, de szeretem, mikor valaki leköt a beszélgetésével, akkor is, ha abban még nincsenek személyes töltetű dolgok. Nálam sincsenek, nekem is meg kell nyílnom ehhez, ellenben szeretek és tudok mindenről gondolkodni és beszélgetni és el is várom, hogy ez így legyen egy randin.


Szerintem (de mondom, csak szerintem) azzal szúrtad el, hogy az ingerküszöböd lecsúszott a béka segge alá és gyakorlatilag elég neki egy rezdülése ahhoz, hogy te már kész legyél tőle. Nem arányos az általa "befektetett" figyelem azzal a reakcióval, amit kap érte. Ez elég taszító tud lenni. Legalábbis engem is zavar, ha valaki nem kezel tök olyan emberként, mint ő (de tisztelettel!), hanem megőrül, ha levegőt veszek, attól is. Kamaszlányként csorgattuk mi így a barátnőkkel a nyálunkat a felsőbb évfolyamosokra, hogy decukihaeszik, decukinveszialevegőt, decukinköszön... Istenem, ne. És ugyanez van a lefagyással is. Nem isten ő, hogy akkora dolog legyen, ha hozzád szól. Csak egy nő, aki tetszik. Akivel ha összejössz, alap, hogy társak lesztek, ő pedig veled egyenrangú. Ehhez neked is a magad szintjén kell tartanod, nem piedesztára emelni akár tudatosan, akár tudattalanul.

2017. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Solana, köszönöm. Azért remélem, hogy nem voltam annyira tragikus, hogy neurotikusan hebegtem volna és istennőként bámultam volna rá, bár ugye kívűlről nem láttam magam, de lehet, hogy neki pont az jött le, amit írtál.

Ilyenkor szerinted végleg leírt és nem tud már férfiként nézni rám vagy még menthető a helyzet, ha jövőre ügyesebb leszek?

2017. dec. 22. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy végleg leírt. Csak egyrészt verd ki a fejedből, ami eddig volt vele és ne kattogj rajta vag magyarázkodj, másrészt tudom, könnyű mondani, de hagyd abba az aggodalmaskodást. Lehetsz jófej, kedves, jó társaság úgy is és tisztelheted úgy is, ha nem hiszed azt, hogy a helyzetnek tétje van, hanem laza maradsz és elengeded kicsit magad. Mi történhet? Nem tetszik neki, amilyen valójában vagy? Úgy is baj lenne később belőle. Ha meg igen, ne hátráltasd feszengéssel és overthinkinggel a dolgok alakulását. ;)
2017. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!