Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nagyon kiábrándító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon kiábrándító, ha udvarlótok (fiatal férfi) elsírja magát jelenlétetekben, szeretett kutyája elpusztulása miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént velem, ő próbált vígasztalni. Kíváncsi vagyok, hogy férfi mivoltom megvan-e még a szemében, ti mit gondoltok?
2017. jan. 24. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%
Na most jót röhögtem :-D
2017. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A legrosszabb ***** válasza:
15%
Nő előtt sosem sírsz. Soha!!! Ezt komolyan mondom. Mindegy, hogy édesanyádat, vagy a legféltettebb kutyusodat veszted el, nem sírsz nő előtt. Soha!!!
2017. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretted a kutyádat, én ezt gondolom.

30/f

2017. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
6%
Az a baj, hogy a mai napig nem láttam élőben síró férfit, akit ismertem, tehát kezdenem kellett volna vele valamit. Nem tudom, mit csinálnék. Félnék, hogy manipulálni akar a sírással, vagy nem tudom.
2017. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Szergej55 ***** válasza:
0%
Férfiaknál nem igazán szokás ezzel manipulálni. Nő előtt egyébként én sem javaslom.
2017. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
11%
Lattam mar ferfit sirni 3 alkalommal eletemben. Mindegyik megzavart,de abbol szerintem csak egy volt "jogos"mikor edesapam bement a korhazba elbucsuzni a daganatos mamamtol,aki akkor mar nem volt teljesen ezen a vilagon. Szerintem az ilyen es ehez hasonlok megerthetoek,es jogosak Viszont az ossze-vissza siro pasikkal nem tudok mit kezdeni,megijeszt.
2017. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

2-es az nagyon vagány gyerek lehet kemény vagy öcsém.

Visszatérve a temára... Egy családtagodat vesztettél el így természetes, hogy sírtál és nagyon megviselt!

Az én párom mikor az anyja kutyusa meghalt ugy sirt mint egy kisgyerek (30 eves ferfiröl van szó) neki olyan volt a kutya a családjukba mint a kis tesója.

Ha valaki emiatt lenéz inkább nem írom le a nyomdafestéket nem türő velemenyemet róla!

En mint nő büszke vagyok rad, hogy csaladtagként tekintettél a kutyadra, és szeretett az allatodat.

Ne foglalkozz most senkivel ki mit gondol rólad ez legyen a legkevesebb!

Fel a fejjel és kívánom, hogy a veszteséged fájdalma gyógyuljon és miharabb jobban legyél!

2017. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem lett volna kiábrándító.

23/L

2017. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem itt némelyik választ (sem a kérdést). Attól hogy valaki férfi, nem lehetnek normális emberi reakciói?
2017. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szomorú igy vegigolvasva a kommenteket, hogy mindenki csak azzal van elfoglalva mit mutatunk ki másfele és jajj de gáz ha egy férfi sír, de senki nem értette meg milyen fájdalma volt a kérdezőnek....
2017. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!