Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb a nőknek, hogy a férfinek legyen olyan munkája, amit szeret és a hivatása vagy olyan, aminél sokat keres?

Figyelt kérdés
Tehát pl tanár, mentős, kutató egyetemnél stb. Azért keresnek, de ez inkább egy hivatás és elismerés van a munkájuk után, Vagy egy multinál vezető, ahol a pénzt profitot kergeti, de viszont magasabb a jövedelme.
2018. jan. 3. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam az első, mert rám is ez jellemző. De nem lesz minden nőnek ez a véleménye, mások vagyunk.
2018. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha azzal a munkával amit szeret is elfogadható a fizuja akkor oké, de minimálbérnél már rezeg a léc, a későbbiekben (gyerek, lakás stb) fontos az anyagi biztonság.
2018. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

A kettő ötvözete lenne a legjobb.


Egyébként személy szerint nekem az anyagiak fontosak, de nem fontosabbak a párom lelki békéjénél. A férjemnek volt munkahelye, amit gyűlölt, már a vasárnap délután depresszióval telt, mert hétfőn munka van, minden nap rosszkedvűen jött haza, kedvetlen volt és undok, és bár anyagilag nagyon jó hely volt, én voltam aki biztattam és bátorítottam, hogy váltson- egy kevesebbet fizető kis cégnél dolgozik most, ahol viszont imádja a munkáját, motivált, megbecsülve érzi magát, jókedvűen megy be dolgozni, jó a közeg körülötte és a kapcsolatunk is érezhetően jobb. Nekem ez pl többet ér, mint az az 1-2 százezer, amivel többet keresett az előző munkahelyén, bár be kell látni, hogy itt sem kap rossz fizut (programozóként kb nem is létezik olyan, hogy "rossz fizu").


De be kell látni, hogy pusztán a két szép szemedért nem adnak kenyeret a boltban, nem tudsz cipőt venni a gyereknek és nem tudod törleszteni a lakáshitelt. Szóval ha keveset fizető hivatása lenne a páromnak, akkor ösztönözném jobbra, többre, de semmiképpen sem javasolnék neki 180 fokos fordulatot, amivel meghazudtolja önmagát hogy inkább lelketlen zombi legyen, minthogy beteljesítse az álmait és önmagát.

2018. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"A kettő ötvözete lenne a legjobb."


Nyilván az lenne a legjobb, de valljuk be ritkán van az hogy minden összejön.....



"De be kell látni, hogy pusztán a két szép szemedért nem adnak kenyeret a boltban, nem tudsz cipőt venni a gyereknek és nem tudod törleszteni a lakáshitelt."


Azért sok olyan munka van, ahol keveset keres egy férfi mert ilyen munkája van és érdekes módon azért szerintem a legtöbb mentős és tanár stb. férfinak mégis van családja gyereke, szóval szolidabb fizetésből is meg lehet élni.

Viszont ha mindenki így gondolkodna, akkor lehet nem jönne mentő a gazdag párodért mikor szívrohamot kapott amiatt, mert az anyagi biztonságért túl sokat dolgozott és hajtotta magát.

2018. jan. 3. 19:33
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
65%

Sok olyan tortenet hallottam, baratoktol, hogy a csaj azert dobta ki a pasit, mert nem keresett eleget, s ez nem ferfias.

De olyant is, hogy a ferfi alkoholista volt, rongykent bant a baratnojevel, de o megis vele maradt.


Ket szerepet keres a no, ahogy elttem is Irtak. S a ketto otvozete a legjobb. Az egyik az eltarto masik a szereto.

Ha jofiu vagy, aki bologat, s lesed minden kivansagat akkor marhara oda kell tenned magad, mert akkor fontos lesz a no szamara, hogy milyen jovedelmed van.

A masik a szereto, vagy erzelmi tipus, ha tudja rolad, hogy ferfi vagy, s mesz a sajat fejed utan, s nem hodolsz be neki, azzal szegeny pasikent is veled fog maradni. Vannak gold digger ferfiak is.

2018. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden alkalommal elég volt megemlítenem, hogy tanár vagyok és a randi során egyből felszabadult a szemközti szék.
2018. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Hivatása legyen és szeresse. Nekem is az van.
2018. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Fontosabb, hogy azt csinálja, amit szeret, és amihez ért. Teljesen más egy olyan ember, aki örömét leli a munkájában, mint egy olyan, aki nap mint nap fanyalogva jár be dolgozni.

Minden embernek olyan hivatása kéne, hogy legyen, amit szívvel-lélekkel tud csinálni! Kár, hogy ezt sokan nem engedhetik meg maguknak, ehelyett arra kényszerülnek, hogy olyan munkát válasszanak, "amiből meg lehet élni". Ez a világ szégyene.

2018. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnak üzenném: sajnos a tanári szakma nem elég megbecsült manapság, sem anyagilag, sem sehogy. Ez is szégyen! Nem kevesebb, mint a JÖVŐ múlik a tanárokon, nem ártana őket jobban megbecsülni!
2018. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen olyan munkája, amit szívesen csinál - nem szeretem, ha valaki állandóan nyavalyog, hogy utálja a munkáját, de nem is próbál kilépni és jobbat keresni -, de az is fontos, hogy legalább meg tudjon élni belőle, nem kell, hogy sokat keressen, de ne is nyomorogjon. Van pedagógus a családomban, tudom, hogy nem keresik degeszre magukat, de azért nem is minimálbér. Az elismerést hagyjuk, az egy vicc manapság, a gyerekkoromban még jelentett valamit ez a hivatás mások szemében, ma meg már nagyon meg van kötve a kezük.
2018. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!