Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglehet a kémia olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet a kémia olyannal, aki alapból nem az esetünk? Működhet jól a szex olyannal, akit nem látunk annyira férfiasnak? Szerelemből?

Figyelt kérdés

Van esély az összecsiszolódásra? És aztán hosszú távú kapcsolatra?

És vajon, ha az egyik nem érzi ezt a dolgot 100%-osnak, akkor a másik sem?

Egyébként az illata vonz, de külsőleg nem igazán az esetem, nem olyan férfias.



2018. febr. 9. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az exemmel sok évig együtt voltunk. Mondta nekem, hogy nagyon nem tetszenek neki a kék szemű férfiak. Kék szemű vagyok. Azért állt velem szóba, mert egy félhomályos buliban mentem oda hozzá. Azt hitte a sötétben, hogy barna szemem van:)

Vékonyabb is vagyok alkatra, mint amilyet ő szeretett. Mégis nagyon megszeretett és jól megvoltunk sokáig.

2018. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van valami fejlemény az ügyben? Valentin nap?

Mennyi idősek vagytok?

2018. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam lett olyannál kémia aki először szinte taszított külsőre.

Tetszettem neki, de én csak barátként kezeltem. Végül lassan, de nagyon lassan megváltozott bennem a dolog. Szép lassan én is beleszerettem és nagyobb volt a kémia köztünk mint bárki mással.

De ehhez az ő türelme volt szükséges. Két évig követte a lassú víz partot mos elvét, míg egyszercsak azon kaptam magam hogy olyan szerelmes vagyok, mint a nagyágyú :)

2018. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk, jó vele a szex, de full szerelmes még mindig nem vagyok, de ez nem azt jelenti hogy egyáltalán ne lennének érzéseim irányába.

Valentin nap nem téma, 30 felett vagyunk.

2018. márc. 2. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!