Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves srácként szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srácként szerintetek hány éves barátnőt érdemes "keresni"?

Figyelt kérdés

Tudom, szubjektív, érezni kell, stb. De általánosságban kérdezném, nemrég költöztem és a környéken egyáltalán nem ismerek korombeli nőket, szóval mondhatni nulláról kezdem a társkeresést. Azért nem a tinibe írtam ki, mert elsősorban az idősebbek tapasztalataira lennék kíváncsi. 1-2 dolog magamról, életfelfogásomról: 19éves korom óta dolgozom, közben tanultam is iskolán kívüli képzésen, álmaim melóját csinálom jelenleg, ezzel kapcsolatban vagyok tele újabb és újabb célokkal. Gyakorlatilag 16 éves korom óta van egy jövőképem, ami nagyon jól halad. Utálom a korosztályom nagy részére jellemző "menjünk egyetemre bulizni meg csúszni már első félévben anyám pénzén, majd lesz valami" felfogást. Ti ennyi idősen hány éves lányok között keresgéltetek/ennyi idős srácot hány éves korotokban tudtatok elképzelni magatok mellé?

Elsősorban tényleg tapasztalatokra lennék kíváncsi, mint már írtam, az "érezni kell" dologgal tisztában vagyok, köszönöm. :)


2018. máj. 30. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresgélj. Várj még 2-3 évet, és úgy fognak rád ragadni a csajok, hogy nem győzöd majd levakarni őket.
2018. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20 fölött de, nem tudom a férfiak fénykora 30 körül van, most még mind azt hiszi rólad, hogy túl fiatal vagy miközben még ők is kis hülye pitsák. Szerintem ne kor alapján keress, hanem csak keress valakit akit illik hozzád és kész.


Én amúgy fiatal lányokkal kezdtem, mert formálhatók voltak még a beképzelt ribi társaikhoz képest, aztán hamar rá kellett jönnöm, hogy ezzel együtt viszont a plüss macit is hozták magukkal. Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya. A fiatalabbat irányíthatod, viszont hozzád képest le van maradva. Az idősebb ellenfeled lehet akár, viszont nehéz vele. Kinek mi a fontos.

2018. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 -16 , legkonnyebben dugnato csajok
2018. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarsz. Ha normális kapcsolatot, amiben már az ember tervezhet közös életet, én nem adnám 20 alá, de inkább 25.

Ha csak valami félkomoly témát, akkor kb 18-tól bárki.


Ha nem zavar, hogy agygörcsöt kapsz és azért vannak veled, mert menő felnőttnek számítasz, akkor 15-18.


22n

2018. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 túl fiatal, az unokatesóm és az öcsém is 15 lesz idén,és még gyerekek.
2018. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!