Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nap legalább 2-3képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap legalább 2-3képet kér, hogy készìtsek magamról. Okés ez ìgy? Nagyon nagyon jól beszélgetünk, tényleg belsőséges meghitt vidám. De! Találkozni nem akar.

Figyelt kérdés

Halasztgatja a randit. Mert hogy 5ből 2pasinak nem jön be élőben 3meg csak szexet akar. 2hete beszélünk újra,előtte egy hónapig nem előtte 2 hetet igen. Nagyon örűlt,amikor újból ráírtam(oldottam).

Normális ez a kép kérés???minden egyes nap?


2018. júl. 8. 13:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő 22 éves lány én kicsit idősebb ffi.
2018. júl. 8. 13:39
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Az nem normális, hogy 20 felett valaki neten akar kapcsolatot kiépíteni.
2018. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy neten akar kiépíteni kapcsolatot, hanem az a baj, hogy nem akar ebből személyes találkozót.


Szerintem hagyjad az egészet a fenébe. Nincs is folyamatos beszélgetésetek, akkor meg mi értelme az egésznek?

Az, hogy ő nem tud túllépni a múltban ért sérelmeken, az az ő problémája.


A napi képkérés meg szerintem nevetséges. Miért nem skype-on videóchatel-tek? Akkor láthatnátok egymást élőben.

2018. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem okés az biztos. Nem lehet, hogy f*sa van a lányzónak?

Te hány éves vagy?

2018. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez olyan creepy, hogy biztosra vettem, fordítva vannak a nemek. :D


Szerintem ez egy hülye csaj, nem normális. Olyan önbizalomhiánya lehet, hogy csak szenvedni fogsz.

2018. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy ez nem okés. Ha elkezdődik egy ismerkedés neten az manapság elég gyakori és akkor lehet kölcsönösen egy-egy vagy néhány képet küldeni már csak azért is, hogy a másik fél lássa kivel beszél ill. legyen egy elképzelése. De ez csak a kezdeti szakaszban érvényes. Azután vagy rájövünk, hogy nincs közös jövőnk sem társként vagy barátként vagy pedig tovább lépünk és akkor előbb utóbb szeretnénk találkozni. Ha az illető csaj nem akar találkozni akkor azzal nyilván tisztában van, hogy így nem lesz ebből több soha, akkor viszont ne kérjen több képet, főleg ne 3x naponta. Minek neki ennyi kép olyan embertől akivel még csak találkozni sem hajlandó. En többet nem küldenék. Ha akarja megismerhet személyesen ha meg nem akkor ennyi volt.
2018. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:

Mond meg neki, hogy 3 napon belül találkozni akarsz vele, mert ha nem, akkor megszakítasz vele minen kapcsolatot.


Te nem akarsz egy olyan emberre időt pazarolni, aki nem akar veled találkozni, mert számodra komolytalan.

2018. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es ez történt. Elvileg holnap találkozó..ezt a képezést akkor se értem:))
2018. júl. 9. 19:40
 9/9 A kérdező kommentje:
6os gondolok valamire...lehet mutogat barátnőinek
2018. júl. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!