Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Nektek is az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek is az a fajta férfi jön be, aki próbál a középpontba kerülni társaságilag?

Figyelt kérdés
Tehát nézzük a pszichológiai oldalát. Olyan férfira gondolok a kérdésem alatt, aki az a tipikus vicces, beszédes kicsit hangosabban beszél és még sorolhatnám. Tehát tipikusan az "alfa" csoportba sorolható. Mi a helyzet az olyanokkal aki pl csendesebb, bár beszédes. Saját példámat hozva, velem bármiről ellehet beszélgetni nincs olyan amihez nem szólnék hozzá. De társaságnan én pl csendes tipus vagyok. Nem vagyok kimozdulós fajta. Inkább dolgozom, és tervezgetem a jövőm. Így persze nehezebb párkapcsolatot létesítenem. Lehetséges lenne, hogy ez valakinek bejön? Bár a kérdésre a válasz biztos, hogy igen. Csak eddig sajnos nem tapasztaltam pozitívan a dolgokat.
2018. júl. 15. 15:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom számite valamit, de 22 vagyok
2018. júl. 15. 15:12
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretem a feltűnési viszketegségben szenvedő alakokat. De azt igen, ha lehet vele beszélgetni mindenről és jó a humora. Ehhez nem kell hangoskodni és magára vonni a figyelmet.
2018. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz: nem.


Viszont nem ülhetsz úgy egy társaságban, mint egy kuka, mert te a csendesebb típus vagy, hogy hozzá se szólsz semmihez, mert akkor mi értelme annak, hogy ott legyél?

Neked valószínűleg majd a csendes ugyanilyen visszahúzódó lányok fognak bejönni.


De kérdem én: ha nem kezdeményezel beszélgetést, akkor hogy akarsz majd csajozni? Oda mersz menni a lányokhoz, vagy azt várod, hogy majd ők tegyék meg az első lépést?

2018. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a csajozáson volt a hangsúly, hanem hogy bejöne.
2018. júl. 15. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:

A párom nem "alfa" és egyáltalán nem a társaság középpontja. De vicces, jó a humora és tényleg bármiről tudok vele beszélgetni, bármiről.

Tehát: nem, nem az a fajta férfi jön be, aki a társaság középpontjába akar mindenáron bekerülni.

2018. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az alfa pont az, aki csendes. Amit leírtál, az egy béta bazári majom.
2018. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem az jon be. Az jon be, aki magabiztos, de nem szenved feltunesi viszketegsegben, nem akar mindenaron a legfas-zabb gyereknek latszani egy tarsasagban, hanem csak erzed rajta a magabiztos kisugarzast akkor is, ha csak ul es hallgat.
2018. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tessék, írj ennek a lánynak, vele össze tudnál jönni, jól kijönnétek egymással:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Mivel én is csendesebb típusú nő vagyok, így bejönnek a hozzám hasonló férfiak, de ne nekem kelljen kezdeményezni.
2018. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Irtam, de gondolom vagy 100000 kiehezett ferfi irt ra:D egy probat mindenkeppen meger. Koszonom
2018. júl. 15. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!