Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszahúzódó lány vagyok, de gyakran járok társaságba, szórakozni. Miért esélytelen még így is kapcsolatot találnom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években csak interneten sikerült randit találnom, azokat inkább hagyjuk is milyenek voltak... Se kövér, se bányarém nem vagyok, még mielőtt valaki bedobná az ötletet, nem hiszem, hogy a külsőmmel lenne baj.
2018. júl. 15. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Sok mindentől függ. Lehet, hogy a közösség, amibe jársz, nem rejt olyan embert, aki neked megfelel, vagy akinek te megfelelsz. Én is sok társaságban jártam, de még sehol nem találtam olyan lányt, akivel működött volna. Olyat már találtam, aki tetszett, de olyat nem, ahol éreztem volna, hogy mind a ketten összepasszolunk. Interneten egyet kell megtanulni, szelektálni. Hidd el, itt is vannak normális emberek, csak jól kell szűrni

Írtam privát ot, beszélgessünk ott, ha van kedved. Én magamat adom, nem játszom el a nagymenőt, mert úgy az igazi.

2018. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezt már sokaknak írtam, de szerintem az lehet a magyarázat, hogy túlságosan görcsösen akarod, hogy sikerüljön. Akadj le a témáról egy meghatározatlan időre, amely idő alatt csak és kizárólag azzal foglalkozol, hogy a jelen pillanatban adott lehetőségeidet maximálisan kiélvezd. Kényeztesd magad, olvasd a kedvenc könyveidet, hallgasd a kedvenc zenéidet, járj a kedvenc helyeidre, gyönyörködj a kedvenc tájaidban, vegyél mindenféle egzotikus illatú habfürdőt, meg effélék.
2018. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
El jön majd a te időd is. Hiába érzed úgy hogy nem lesz párod. :) Semmi baj sincs. Csak várj türelmesen. :) Én 2 éve próbálkozok. De nem adom fel. Majd eljön akinek kell. F/19
2018. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg a természeteddel van akkor kapcsolatban. És ez nagyon nehéz dolog, mert az ember ismerősei se mondanak meg az embernek ilyet őszintén.


Nekem munkahelyen volt egy lány, akin nagyon láttam, hogy mit nem csinál jól, de nem voltam képes neki megmondani sajnos. Mert féltem, hogy bántaná.


Szóval nagyon nehéz tanácsot adni.


Barátokkal hogy állsz?

2018. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sok barátom van, férfik-nők vegyesen.

26 vagyok.

2018. júl. 15. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg elviselhetetlen vagy, mert egy fiatal, átlagnő nagyon válogathat a pasik közt, állandóan próbálkoznak nála.
2018. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem vagy csúnya és kövér akkor annyi a magyarázat, hogy rossz helyen keresgélsz. Találd meg azt a kört ahol hozzád hasonló gondolkodású és érdeklődésű fiatalok vannak. Még nem vagy idős úgyhogy lesz időd szépen kivárni a megfelelőt. Ne erőltess semmit, mert abból nem sül ki jó. Nem tudom milyen igényeid vannak a férfiakkal kapcsolatban, de férfiként annyit tudok neked ajánlani hogy szabadulj fel ha társaságban vagy, ne legyél szégyenlős, de a legfontosabb hogy észnél legyél és ne engedd hogy bárki is kihasználjon.
2018. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NDSM ***** válasza:
Szerintem rossz helyen keresgélsz, mert sok fiú ilyen típusú lányt keress! Próbáld meg magadban tisztázni mit kommunikálsz az elvárásaidból. Lehet, hogy azt tartják soknak. Esetleg próbáld meg az ismerősi körödet kikérdezni vagy írásban vallomásra késztetni őket. Lehet 1-2 jó felvetésük. DE SOHA NE ADD FEL A REMÉNYT!
2018. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6 senkinek sincs sok barátja :D úgy értem, akivel tényleg nagyon közel van. de szerintem ez lehetne az út, hogy valakivel képes legyél beszélni magadról. aki elég közel van hozzád, hogy mer mondani olyat, amivel megbánthat.


De az a nehéz itt, hogy ha valakit megkérdezel, hogy mi a nem jó benned, akkor mond valamit amit ő nem szeret, de lehet az csak az ő ízlése és nem is ez a fő gond, de te meg változtatsz. pl azt mondja, hogy ne mondj disznó vicceket, de igazából sok esetben azok viccesek, szóval lehet csak szűrkébb leszel, ha elhagyod.


Meg lehet ha negatív véleményeket kérsz magadról még jobban összetörik az önbizalmad. és már mindenben a rosszat látod magadban.


szóval. szerintem fontos végére járnod ennek. de ami még fontosabb, hogy nagyon erős önbizalom kell az egész közben.


(a legesélyesebb szerintem, hogy valami családi viselkedési mintát hozol, amit azért sem veszel észre, mert úgy nőttél fel, hogy mindenki ilyen volt. pl lehet valami feszült hangsúly vagy valami ilyen nüansz ami agresszív és elűz mást. vagy bármi)


De amúgy az is lehet, hogy csak peched van. Vagy nem a megfelelő emberekkel találkozol. Lehet a legegyszerűbb más körökbe menned lenne.

2018. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínű a nagyhangú, csajozós pasik nem jönnek be neked, akiknek van bátorságuk leszólítani a nőket. A visszafogottabbaknak meg ha be is jössz, az életben nem fog kiderülni, mert szinte rá se mernek nézni az emberre, meg jó ha egy-két szót ki tudsz belőlük préselni. 26 éves korára az ember már rég kikerült a suliból, egyetemről, a munkahelyen sok esetben férfi se nagyon akad, ha igen, az is 50+ és házas, az ismeretségi körben meg már nagyrészt foglaltak. Szóval jó eséllyel inkább csak a netes társkeresés marad, ahhoz meg nagyon sok türelem kell. És ott se jó, ha hamar lejön rólad, hogy kapcsolatot szeretnél, mert akkor azt feltételezik ilyen korú nőnél, hogy azonnal házasságot meg gyereket akar, holott azért nem mindenkinél van ez így.
2018. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!