Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sikertelen vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sikertelen vagyok a lányoknál, változhat ez még a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem be a 21-et, de nagyon mulya vagyok és félős. Mindig azzal vigasztalom magam, hogy na majd 2-3 év múlva jobb lesz minden. Addigra remélhetőleg lesz kocsim is, változok is valamennyit úgy fizikailag mint személyiségileg. Ugyanakkor 23-4 évesen még mindig fiatal leszek pasiként.

A külsőm most sem annyira hű de rossz, de valami úgy érzem mégis csak hiányzik. Ha én is így gondolom akkor holtbiztos, hogy a lányok is, és ezért nem tolakodnak túlságosan...

Igazam lehet vagy ez csak afféle védekező mechanizmus a részemről, hogy maajd... ?



2018. nov. 4. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne halogasd, később ez csak nehezebb lesz. Most még egyetemen vagy suliban jobban nők között lehetsz, több lehetőséged van. Utána bekerülsz mondjuk csupa férfi kolléga közé munkában évekig... és reggel 7-este 7 között meló meg ügyek intézése lesz a program. Akkor sokkal-sokkal nehezebb lesz bárkivel találkozni is, nem hogy megismerkedni. (tapasztalat, 31/F)
2018. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy a csajozás nem olyan mint egy kocsi. A ma kudarcaiból építed a jelen sikerét. Te csak tologatotd a szárnybontogatást, hogy majd kiugrasz a fészekből... de félsz a repüléstől. Ha nem lesz rutinod, akkor nem tudsz elrepülni a többiekkel, mert nem bírod a tempót.


Ne félj. Repülj!

2018. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Most hiába vagyok egyetemen akkor sem könnyebb. A lányok külön, én meg megint külön. Nem foglalkoznak velem egyáltalán, így én sem nagyon töröm magam utánuk. Csak úgy csajozgatni szórakozóhelyeken meg nem is merek, ha ott is vagyok, még csak meg sem közelítem a táncparkettet.
2018. nov. 4. 20:04
 4/24 anonim ***** válasza:
És miért kéne egy random srác felé nyitniuk? Ha nem ismernek meg nem is fognak érdekelni.
2018. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Csak mert mások felé meg nyitnak.

Úgy gondolom, hogy én még nem vagyok annyira fejlett, hogy repülni tudjak ha kirepülök. Ezért várok arra amikor már leszek annyira "fejlett" hogy egyből menjen, és ne kelljen tanulgassam a többiekkel.

2018. nov. 4. 20:11
 6/24 dagadtférfi35 ***** válasza:
Nem hiszem.
2018. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

Erről az jut eszembe, hogy lementem egyetemi éveim alatt egy szokásos egyetemi discoba, soha nem táncoltam, akkor sem, semmi pénzem nem volt, meg sztem nem is nézhettem ki jól, de egy aranyos csaj kb fél órán át nézett. Ja persze nem mentem oda.

A tanulság:

-Hogy ő lehet pont egy olyasmi vesztes tipust, de jó alapanyagot keresett, mint én voltam.

-Sosem tudhatod, hogy nem hány csajnak így ahogy vagy megfelelnél.

2018. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy te mivel ülsz a fészekve, kvázi zársz, nem látod a lényeget. Ezek a fiúk valahogy bekerültek a lányok közé, volt egy kohéziós erő ami oda csapta őket. A lányok megismerték, megkedvelték elfogadták.


Éveken át könyörögtem egy haveromnak hogy jöjjön el velem jógázni. Lekopott a térdem már annyit rimánkodtam. Nem. 1x végre eljött velem, legközelebb már hiányolták a lányok. Mondtam neki nem hitte el. Összefutott az egyik lánnyal azzal beszélgetet, akkor elkezdet járogatni... 3 hónap múlva már lett onnan barátnője -.-


Félsz. Iszonyúan félted az egód, hogy kinevetnek, nem fogadnak el, ezért nem is próbálkozolsz. Csak vagy és kész.

Aki nem mozdul ki a komfortzónájából azzal nem is fog soha semmi történi. Ez a szomorú igazság. Más már mester fokon könyörgi le a csajról a bugyit. Amíg te 10 év múlva is azon gondolkodsz, hogyan szólíts le egy lányt.

2018. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Velem például ilyen nem történik soha, hogy félórákig néznek a csajok. Mivel ezek az ingerek hiányoznak, ezért nem jön az soha, hogy na akkor most én is lemenjek és bulizzak aztán lesz ami lesz. Különben sem vagyok az a természet, de mindegy, kibírnám simán.

A haverod pedig valószínűleg nagyon jó partinak számít, és azért lett egyből sikeres. Nekem már csak azért sem volna mert nekem nem lehetnek ilyen jellegű mázlijaim.

6-os válaszoló, amit írtál az úgy van kb. Egyet kell, hogy értsek, de akkor sem megy... Ha meg arra gondolok, hogy más milyen könnyen nőzik csak tovább fájdul a szívem. Hál'Istennek szűz már nem vagyok azért, talán emiatt is vagyok még ezen a világon.

2018. nov. 4. 20:36
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem közted és a haverom közötti különbség én vagyok. Jó parti lehetne ha hinne magában. De ő is ilyen nebánts virág mint te. El is intézte magának, hogy 30 fölött vesztette el a szüzességét... És minden nap a csajok után sóhajtozott, hogy őt nem veszik észre.


De én ezt az egy embert vállaltam. Ő is félt az élettől. Sajnos életrevalóságot magadnak kell szerezned.


Azon elgondolkodtál miért vagy ilyen zárkozott? Családi háttér? Várhatod, hogy meglegyen az életbe ez az amaz. Lehet bmw-d, kastélyod, juhászkutyád... de akkor sem tapadnak rád nők, oda kell ezekkel menned.

Jó lenne gyakorolni mielőtt meg az lesz a kifogás, hogy túl idős vagyok.

2018. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!