Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szükségem párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szükségem párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudok kötődni senkihez se, szeretni se tudok egy nőt se. Nekem csak azért volt eddig párkapcsolatom,mert ez egy társadalmi elvárás,de ha nem lenne az,én egyedül leélném az életemet. Érzelmileg nem kötődök senkihez se. F
2018. dec. 22. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha zavar, menj szakemberhez. Ha nem zavar, élj boldogan egyedül!
2018. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled. Én nőben vagyok ugyanilyen, utálom a kapcsolatokat, elviselni a másik hülyeségeit is, féltékenykedést adott esetben, megbízhatok-e benne, vajon eleget találkozunk-e, lehet nemis vagyok neki elég fontos stb. Szingliként semmi ilyenen nem kell agyalni.
2018. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Hahh! Nem volt még kecskéd. Ha jól érzed magad így, akkor nincs gond.

32/f

2018. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet csak az a helyzet senkinek nem vagy megfelelő ? Ezért kitalálod saját magadnak hogy te nem is akarsz kapcsolatot , hogy tudat alatt befolyásoló magad hogy ez így jó, és te amúgy sztár lennel a nőknél csak nem tartasz igényt rá. 😂
2018. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Ez nem feltétlen van így. A kettes válaszoló vagyok és nálam például mindig csomó pasi próbálkozott, lehetne most is kapcsolatom, de én nem akarom. Nem kell ehhez sikertelennek lenni a másik nemnél, miért lenne olyan hihetetlen, hogy nem mindenki vágyik kapcsolatra.

2018. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mázlista! Én vágynék kapcsolatra nagyon is csak a nők nem vágynak rám!
2018. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, maradj egyedül és élj boldogan. :)
2018. dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!