Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves srácra hogyan tekinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srácra hogyan tekintenek a nők? Van olyan köztük aki akár belemenne egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Gondolok a 25+, de inkább 30+-ra. Nem, nem anya pótlékot keresek. Egyszerűén ott már többségében ki van építve egy légkör, megvan a munkahely, hobbi, stb.

Többség érzelmileg is fejlettebb korombeli lányoknál.

Tudom nagyon jól ott már vannak elvárások, a férfi jelölt életével kapcsolatban is például. Jó fizetés, biztos háttér, biztos érzelmi háttér.. Itt állok 18 évesen, bevallom sok célt elértem. Jogsi, saját autó, hobbik amiket csinálhatok, nem vetem meg, hogy dolgoznom kell, mert mind pénzbe kerül és mellette egyetemre is járok. Lehet soknak hangzik előre, de képes lennék átépíteni az életem, hogy lehessen mellettem egy személy is.

Ezt a személyt pedig nem találom meg a kislányokban. Nyilván egyetemen én vagyok a legfiatalabb így hátrányból indulok másokhoz képest az ottani ismerkedésre, de nem is feltétlen ez lenne a cél.

Elmúlt két évemben kiéltem magam sok szempontból. Nem tanultam középiskolában, (szerencsére egyetemre megjött az eszem)

Majdnem minden hétvégén buliztam, alkohol, cigi is jelen volt ezeken a napokon töményen. De elég volt, felhagytam ezekkel és valahogy úgy érzem, hogy megkomolyodtam. Amennyire csak lehet ennyi idősen.

Visszatérve a kérdésre..

Megfordul a gondolat, hogy gyerek, lakás, ciki felvállalni, szülők elé állni, bemutatni.. bonyolult lehet és van mindegyik felvetésben realitás, de mégis.

Esetleg valakinek tapasztalata ilyen téren, véleménye?



2018. dec. 27. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagyaim netovabbja.

36/N

2018. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden vágyam egy egyetemre járó 18 éves, maradj a szinteden van még pár éved majd ha lesz egy jó szakmád amit szeretsz és leszel 25+ talán már benő a fejed lágya is :)

25N

2018. dec. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés esélyed van erre, mert egy idősebb nő nem fog tudni komolyan venni... És hiába jó a gondolkodásmódod, de még nagyon keveset tapasztaltál az életből.

A helyedben a korosztályodban próbálkoznék. Ne csináld, hogy nincsenek komolyabb lányok az egyetemen...


30N

2018. dec. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiú kategória. példát mindenre lehetne találni, szerintem ne akarj átlagot vonni, hogy az összes 30+os nő közül hány százaléka gerjed gyerekekre (nekem az vagy), mert nem fogsz kecsegtető számot kapni. Csak azokat keresd akiknek ez “bejön”.
2018. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tekintek potenciális jelöltként egy ennyi idős fiúra. Van egy ovis gyerkőcöm és ha nem lenne párom, akkor sem ezt a korosztályt keresném. Hiába érzed magad komoly és felelősségteljes férfinek, ez még nem a Te szinted és világod. De ha nem lenne gyerekem, akkor sem tudnál megmozgatni, annyira máshol tartunk az életben.

33N

2018. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose kezdenék kisfiúkkal, mind azt hiszitek, mennyire érettek vagytok, de amikor el kéne fogadni a másik fél elutasítását, akkor jön a gyerekes hiszti, a reklámból jól ismert "de miért", és hasonlók. Tanuld meg értékelni a korodbeli lányokat, te sem vagy sokkal felnőttebb náluk.
2018. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, ha 18 helyett 25-öt írtam volna, akkor mi lenne a válasz. :)

Ugyanaz a szint, mégis más egy szám és ennyit számít.

2018. dec. 27. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj 35-öt, és akkor jó lesz. 6-os válaszoló voltam, 34 vagyok.
2018. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!