Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék Budapesten normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék Budapesten normális lánnyal megismerkedni, de nem nagyon tudom, hol érdemes elkezdeni keresgélni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Budapestre, munka miatt, és a munkatársak zöme férfi vagy foglalt nő. Hol érdemes elkezdeni ismerkedni Budapesten? 31/F

2019. jan. 16. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Normális lánnyal? Hmmm... Komoly kihívás! No, de azért nem lehetetlen...
2019. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 éves srácként is pont ezzel küszködöm.
2019. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Olyan helyekre menj, ahol te mint normalis ferfi jol erzed magad. Azon a helyen lesznek a hozzad hasonlo erdeklodesi koru normalis nok. Ha szerinted normalis dolog elmenni egy kezilabda meccsre akkor menj oda es ott fogsz ugyanilyen nokkel talalkozni. Nem bonyolult ez.
2019. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Üzlet, piac, könyvtár, múzeum, koncert, színház, ha van valamilyen hobbidnak helyszíne, az.

Üzletben, piacon szerintem random odamehetsz ha szimpatikus valaki, elég nagy terek ezek, ha nem kölcsönös a szimpátia akkor csak mindenki megy tovább.

Könyvtárnál szerintem arra kell figyelni, hogy inkább akkor szólíts le valakit, ha csak keresgél vagy bámészkodik, talán nem olyan szerencsés olvasás közben megzavarni.

Koncert és színház hasonlóan, nyilván nem előadás közben kell elkezdeni csevegni, de én pl. szoktam egyedül is ilyenekre járni és ha valaki szimpatikus megpróbálna beszélgetni velem a kezdés előtt vagy a szünetben azt örömmel venném.

Nyilván ezek csak személyes gondolatok, nem tudhatom biztosan, hogy egy számodra normális lány hova szokott járni :)

2019. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyvtár, könyvesbolt, kávézó, parkok (pl Margitsziget, Óbudai-sziget), bárok, éttermek (itt azokra gondolok, ami félig gyorsétterem szerű, és egyedül is járnak oda emberek, pl Bellozzo, Arriba! Taqueria, stb)
2019. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár én huszonéves vagyok, a baratnoim 30asok, vagy ahoz közelítenek. Velük kávézóban szoktunk találkozni, éttermekben :) rengeteg van és napközben csomó más not látok ott, akik szimpatikusak, én magam pl baratkoznek velük. Emellett vannak problgramok amikre szoktunk menni, múzeumok éjszakája, kutatók éjszakája, stb :) akar kiállításon is. Pl én mint kiállító szoktam menni hungexpora, de sok leszolitast kaptam :) bár szakmailag vagyok ott ami lehet bekorlatoz, de már ott is volt olyan, akivel szívesen ismerkednek. A látogatók közt is lehet érdekes, főleg ha olyan kiállítás ami érdekel, valószínű öt is. Emellett szinte bárhol az utcán, tudom manapság már nem nagyon megy ez az elő ismerkedés dolog, de 1000 ember mellett megyünk el naponta. Én pl az utazási útvonalamon is volt, hogy megismertem valakit. Meg egy sima bevásárlás során is lehet ismerkedni. De ha nem szeretnél ilyesmit, akkor a programokat ajánlom, ahogy egy előző írta, ami téged érdekel arra menj, és valószínű már lesz is közös pont :)
2019. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!