Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

29 éves! A szüleivel él. Minimálbér körül (200 ezer) keres Budapesten. Semmi esélye saját ingatlant venni! Szűz még. Túlsúlyos , és ez miatt sose közeledett egy nőhöz sem. De őt érte elutasítás így is. A hölgy azt hitte akar tőle valamit a férfi! Jól beletaposott a férfi lelkébe aki nem is akart a nőtől semmit.


Te mint olvasó nő! Összejönnél olyan férfivel akiről tudod hogy sose fogtok úszni a pénzben ha a férfin múlik. Sose lesz lakásotok vagy házatok.. ? Vagy inkább kerestek egy olyan partnert aki jó családból származik, és garantált a kényelmes élet?


Köszi az őszinte válaszokat, ha lesznek!


2019. júl. 19. 13:02
1 2
 1/20 Halmai Annamária ***** válasza:
nettó vagy bruttó?
2019. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nettò.
2019. júl. 19. 13:05
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

1. Miért nem opció a lefogyás?

2. Mi lenne ha foglalkoznál önismerettel, önszeretettel. A hibáidat javítsd ki. Nem rinyálni kell.

3. A legtöbb ember minimálbért keres. Ha készen van a jó külső és a belső, akkor lehet ismerkedni és ha mind a kettőtöknek van félretettje, akkor plusz egy kis hitellel lehet egy közös lakást venni.

4. Remélem ebből a pénzből teszel félre havi szinten minimum 100 ezer forintot.

2019. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Halmai Annamária ***** válasza:
77%

összejössz egy csajjal aki keres 300 nettót az már havi fél milla, simán el lehet éldegélni belőle. még kevesebből is.


a gond inkább az hogy igénytelen vagy, mért nem fogysz le? súlyzózáshoz meg tornázáshoz nem kell pénz. se ahhoz hogy könyveket olvass.

2019. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nos, én férfi vagyok, és elárulom a probléma lényegét!

Nem édekes, hogy a szülőddel élsz, minek dobnál ki egymagad albérletre annyi pénzt.

Ez itt rendben is van, de...

Rengeteg ember még kevesebbet is keres mint te, és nem negatív!

Gyűjti a pénzt, azért mert a f.s 180e FT támogatás megszünt róla attól még létezik lakáskassza!

Van lehetőség kicsiről kezdeni, lepukkantról!

Értem én, hogy jobb a gamerszékedben a gép és a LoL előtt poshadni, de ha megfogod a glettvasat, spaklit, és megfogod a munka végét, akár még többet is elérsz mint az aki vesz 40 milkóért egy vadiúj házat ami aztán jól leég mint a 13 kerületben most épült vadiúj ház (ennyi szarul vannak megcsinálva)

Szóval kérdező!

A testsúlyodnak is teljesen jót tenne egy ilyen dolog!

2019. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy, mert szerintem igen.

Akkor pont ideje összeszedni magad. Egy férfi attól férfi, hogy tesz.

Sport! Menj sétálni pár kilómétert egy nap, közbe zenét hallgatsz.

Évek óta ahova megyek, ami csak 35-40 percre van én simán gyalog megyek és tiszta szállkás vagyok.

Nem gyorsan megyek, de azért van lendület.

Hidd el, ez egy jó kezdet lenne, mert nem hiszem, hogy te elégedett lennél a saját külsőddel.

Ha elkezded látni a séta utáni változásokat neked is megjön a kedved.

A pénz... Hogy lehet, hogy én, mint pályakezdő el tudtam menni egy munkaközvetítőhöz és jól keresek?

Szereted a munkád? Csináld!

De ha felljebb akarnál jutni, tennél érte.

Nem?

Vannak nők, akiknek elég ennyi, de nem lesz tartós, vannak akik csak a minimumot várják el és vannak a magas igényű nők.

2019. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én azok a ritka emberek közé tartozom akik tényleg betegség miatt kövérek. Nem a lustaság, életmód stb következménye ez.


Csak egy érettségi és két szakma jött össze. Már bánom hogy nem tanultam tovább! Nagyon rossz anyagi helyzetben volt a család! És most is! Ezért nagyon korán elkezdtem dolgozni! Majdnem az egész pénzemet haza adom hogy megtudjuk élni! A szüleim nyugdíjasok és mindketten komoly betegek.


Én nem akarok kihasználni senkit! Mégha tudnék is csajozni. Persze lehetetlen ilyen külsővel és anyagi helyzettel. Volt egy melós munkatárs csaj, beszélgettem vele erről. Szerinte 6-800 ezer nettó fizetésnél kezdődnek a ferfiak. 😀 Hat mondom jól van! Akkor legyünk barátnők mert nővé váltam.

2019. júl. 19. 13:14
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kijelentő mondatok végére miért kell felkiáltó jelet tenni?


Nem, mert:

- meg se próbálsz lefogyni.

- nem akar új munkát keresni, vagy fejlődni egy jobbért.

- az önsajnáltatás nálam kizáró ok.

- azt hiszi, hogy a nők kényelem alapján választanak párt.

- azt hiszi, hogy bárkit érdekel a szüzessége.


Nem azért nem jönnék össze veled, mert rossz családból származol. Azért nem jönnék össze veled, mert itt szomorkodsz és elfogadod a rossz helyzetedet ahelyett, hogy tennél egy jobbért.

2019. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Halmai Annamária ***** válasza:
25%

"Én azok a ritka emberek közé tartozom akik tényleg betegség miatt kövérek. Nem a lustaság, életmód stb következménye ez."


még soha az életben nem hallottam olyanról hogy valaki kevesebb kalóriát vitt be mint amennyit elhasznált és kövér volt. ja lehet hogy azért mert fizikai képtelenség?

2019. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nagyon el vagy tévedve az anyagiak terén, nettó 200 ezer az duplája a minimálbérnek. Én alig valamivel többől saját háztartást vezetek, rezsit fizetek és gyereket nevelek. Szerényen, de megélek.

Saját ingatlant CSOK-ból + hitelből is meg lehet valósítani, amit egy kétkeresős család ki tud fizetni.

Szerintem nagyon kevés olyan nő van, aki azt várja el, hogy mindent készen tegyenek alá és tartsák el, a környezetemben a párkapcsolatok többségében mindkét fél húzza az igát, hogy boldoguljanak.

Nálad inkább más a gond...

2019. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!