Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

29 éves! A szüleivel él. Minimálbér körül (200 ezer) keres Budapesten. Semmi esélye saját ingatlant venni! Szűz még. Túlsúlyos , és ez miatt sose közeledett egy nőhöz sem. De őt érte elutasítás így is. A hölgy azt hitte akar tőle valamit a férfi! Jól beletaposott a férfi lelkébe aki nem is akart a nőtől semmit.


Te mint olvasó nő! Összejönnél olyan férfivel akiről tudod hogy sose fogtok úszni a pénzben ha a férfin múlik. Sose lesz lakásotok vagy házatok.. ? Vagy inkább kerestek egy olyan partnert aki jó családból származik, és garantált a kényelmes élet?


Köszi az őszinte válaszokat, ha lesznek!


2019. júl. 19. 13:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni, tedd le a jogsit és vegyél autót ha nincs. Foglalkozz egy kis önismerettel és máris sokkal jobb lesz a hozzáállásod.
2019. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, csak és kizárólag a túlsúllyal van a baj. Próbálj fogyni, ha nem megy, konzultálj orvossal hogy mi lenne a megfelelő lépés a fogyás érdekében. Mindenekelőtt sport, sport, és sport. Ha apránként is, de mozogj valamit.
2019. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb "betegség", mint diabétesz, magas vérnyomás, eygéb endokrinológiai elvátlozás helyreáll egy gyökeres életmód váltás következményeként. HA elkezdesz odafigyelni, mit és hogyan eszel, iszol. Rendszeresen sportolsz, teszel magadért akkor garantáltan változni fog. Ha nem is leszel vékony, de a túlsúly és a göthösség megszűnik, de minimum csorbul.

Nem számít, hogy hol élsz, vagy hogy mennyit keresel csak a megfelelő közeget kell megtalálni. Nyilván nem a jach klub közelében vagy a premimum létesítmények teraszain érdemes ismerkedni...

A tapasztalatlanság pedig csak benned él. Mindazonáltal bőven vannak nők hozzád hasonló cipőben.

2019. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, csak és kizárólag a túlsúllyal van a baj. Próbálj fogyni, ha nem megy, konzultálj orvossal hogy mi lenne a megfelelő lépés a fogyás érdekében. Mindenekelőtt sport, sport, és sport. Ha apránként is, de mozogj valamit.
2019. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Fél évig jártam terembe edzeni! Személyi edzővel! Utolsó fillérem ráment! 1kg nem fogytam összesen! Ő küldött el orvoshoz mert nem hitte el hogy a komoly leterhelt edzés sem ért lókakit sem!


Ennyire nem vagyok amatőr hogy ne tudjam az alapokat. Mindig csináltam valamit! Pl 18 éves koromig fociztam. Akkor is én voltam a duci srác a csapatban.


Nekem egy teljesen átlagos lányra lenne szükségem! Akivel közös az érdeklődési körünk. Külsőre egy 170 / 60 kg bőven hétköznapi lenne nem? De az én oldaláról annyi mindennek kéne megfelelnem (anyagiak, belső - külső ) ami nem megy! Megértem a többi itt gyakorin siránkozó srácot is! Ha egy férfi mondjuk átlagos arcú, minimálbéres, testalkatra pl 180cm/100 kg (de írhatnám a 180/85 is egy kutya..) úgy azonnal esélytelen a átlag lányoknál is.

2019. júl. 19. 13:32
 16/20 Halmai Annamária ***** válasza:
54%
Csinálj Insanity Max 30-at otthon, napi 30 perc karció mindennap. És figyelj a kajálásra. Garantálom hogy lefogysz. Csak lusta vagy megcsinálni. Nem kell hozzá semmi személyi edző, még egy súlyzó se. Olyan nincs hogy valaki ne fogyjon le ha nem akar.
2019. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Halmai Annamária ***** válasza:
Amíg nem fogod fel hogy egy embert azért nevezhetünk férfinak mert nem kifogásokat keres hanem megoldásokat, nem lusta, hanem cselekszik, addig te csak egy nagy 29 éves óriásgyereknek vagy nevezhető, nem férfinak. Ezért nem lesz nőd. Max valami ronda akinek esélye nincs jobb pasit fogni. A nőknek nem az a fontos hogy mennyi pénzed van, meg kivel laksz, hanem hogy lehet e rád mondani hogy férfi vagy, vagy nem. Rád nem igazán lehet, mivel semmi férfias nincs benned.
2019. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Megnezem mi ez a 30 perces edzés amit írtál! Köszi
2019. júl. 19. 14:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem a jelenlegi helyzet miatt nem jonnek ossze vele hanem a torekves hianya miatt. Ugy gondolom aki akar, kitartoan tesz is a sikere erdekeben annak bejon az elet igy vagy ugy de siekerulni fog. Aki viszont kifogasokat keres, erre meg arra hivatkoznik azt messzirol kerulni szoktam.
2019. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint pajzsmirigy problémád van. Jó hír: erre van gyógyszer. vizsgáltasd ki magad, és ha tényleg az a bajod, a háziorvos felír rá gyógyszert. Persze e mellé kell a diéta és a sport, de pár hónapon belül szépen beindul a fogyás.


Nem minimálbért keresel, én pedagógusként ne viszek haza 200 nettót, mégse itt sírok. Amúgy ha a szüleiddel élsz, jól tudsz spórolni,akár havi 100 is mehet a takarékba. Ne add fel!

2019. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!