Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim állandóan veszekedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim állandóan veszekednek :S mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most is hallom a másik szobából a veszekedésüket.. majdnem mindig veszekednek, de volt már 2 amikor durvábban is. :S mindig kérdezik mi a bajom mért olyan rossz a kedvem.. mindig azt szoktam mondani hogy semmi pedig szétb*sz az ideg... :S és már nem tudom mit csináljak..néha még aludni sem tudok a veszekedésüktől,vagy nem tudok elaludni annyira ideges vagyok,és a barátaimmal is bunkó vagyok néha..:S

Mit csináljak??:S mindjárt megőrülök :'(


(Csak normális válaszokat lécci):S


2010. júl. 27. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Édesanya vagyok, és hidd el a szívem szorult össze mikor olvastam soraidat! Nagyon sajnálom, hogy ilyet kell hallanod, biztos nagyon rossz lehet, de szerintem nem nagyon tudsz mit tenni! Ezt a szüleidnek kell lerendezni. Milyen a viszonyotok egyébként? Ha valamelyik szülőddel bensőségesebb a kapcsolatod, annak esetleg megemlíthetnéd, hogy ez mennyire fájdalmas neked. Hátha...
2010. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó a viszonyunk,de én mindig mondom nekik hogy fejezzék már be de ugyanúgy veszekednek tovább hiába mondom..most szombaton megyünk horvát országba 10 napra de ha ott is ezt fogják csinálni ez lesz a legrosszabb nyaralásom :S
2010. júl. 27. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tartom normálisnak... a szüleid nem gondolnak arra, hogy te ezeket a veszekedéseket végighallgatod?

Egy gyereknek ez kegyetlenül fáj... sajnos nem tehetsz semmit, max. a normálisabb szülővel kell leülni és elmondani neki azt, hogy neked ez nagyon fáj!

2010. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha leülnék anyummal és elmondanám neki csak azt mondaná hogy minden szülő veszekedik meg stb...
2010. júl. 28. 00:08
 5/5 anonim ***** válasza:
De így? És azt nem veszi észre, hogy ez neked mennyire fáj? Én biztos elbeszélgetnék anyummal, hogy ha veszekedni akarnak akkor azt ne előttem.
2010. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!