Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa megcsalta Anyát. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa megcsalta Anyát. Már teljesen kivan állandóan veszekednek mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Apám megcsalja anyát ...több bizonyíték is van

nagyon veszekednek már több ideje megy ez. anya is teljesen kivan idegileg.ÚGy volt vele,hogy rajta akarja kapni...de nem sikerül

a válás elég bonyolult lesz...hitelt vettünk fel a házra hogy megtuggyuk venni és a ház anya szüleinke a házára van ráterhelve.Ha elmennénk apa már csak azért is nemfizetné.EZ MÁR KIBÍRHATATLAN.telejsen tönkremegyünk

17


2011. ápr. 25. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
A legnagyobb baj es szomoru, az "marcsakazertis", mindket feltol, ilyen esetekben.
2011. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Sosem lehetetlen elválni, így ebben az esetben sem.
2011. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom! Ez azért durva! Na most szerintem anyukádnak először magában kell lelki nyugalomra lelnie, hogy aztán higgadtan tudja kezelni a helyzetet. Meg kell értenie, hogyha apukád megcsalta, akkor ő már valószínű nem szerette őt, és tovább kell lépnie. Ezután leülni apuddal, hogyha már így alakult, legyen az új nőcskéjével, de fizessen mindent szépen, különben nem láthatja többet a gyerekeit. Lehet, hogy ez így brutálisan hangzik, de ha ez nem lágyítja meg egy apa szívét, akkor egy igazi szar ember, akit csak a saját maga jóléte érdekli!
2011. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
első válaszoló...remélem megrohadsz
2011. ápr. 25. 13:59
 5/20 A kérdező kommentje:

bocsánat de ilyen helyzetben vagyok és neked ez a válaszod

akkor nemkell írni

2011. ápr. 25. 14:00
 6/20 A kérdező kommentje:

én vagyok az eggyetlen gyerekük

és anyának adtam igazat mindenben

aztmondta nemvagyok a lánya többet...igen 1 szar ember

2011. ápr. 25. 14:03
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
FromOz, te egy megkeseredett hülye vagy, utálom a béna válaszaidat, de komolyan. Ennyire ráérsz? Ha hetente egyszer feljövök ide, szétnézek a kérdések között, mindenhol a te hülye válaszaid olvashatók. Gondolom egy munkanélküli háztartásbeli vagy.
2011. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyre megdöbbentøbb a kérdezøk stílusa ezen az oldalon. Kapsz egy tökéletesen normális hangvételû választ, ami ráadásul még igaz is, erre az elsô reakciód az átkozódás, hihetetlen...
2011. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, nem ti mennétek el, hanem a ribanc apád, az a szar alak!

Anyud csomagoljon neki és dobjátok ki! Ilyen alak, aki azt mondja a saját lányára h te nem vagy a gyerekem, az menjen a jó büdös pi**ába!

2011. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

talán a legjobb a válás ... Igazából 1 válás sem könnyű , én szüleimé se volt egyszerű .

Persze ki voltam bukva én is , anyu is ... de a lényeg , ha már csalja anyudat stb , akkor nincs más út.

Ez így csak szenvedés.

2011. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!