Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem akarok hétvégi apuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok hétvégi apuka lenni és nem akarom hogy utáljon a gyerekem, de a feleségem megcsalt többször és válni szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha a feleséged képes egyedül nevelni a gyerekeket, és akarja is, akkor a bíróság neki ítéli a gyerekeket, így hétvégi apuka leszel. Persze elvileg megegyezhettek közös felügyeletben, de ezt az anyukák nem annyira szeretik, mert akkor nem jön a pénz. Ha ragaszkodsz a gyerekeidhez, akkor keresel egy társat magadnak. Végül megemlítem azt a lehetőséget is, hogy rendbe hozzátok a kapcsolatotokat. Ez lenne a legjobb, de ez nagyon ritkán szokott sikerülni.
2020. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Én úgymond " két tűz között őrlődöm" mivel tudom, hogy mit okoz, ha elválnak az ember szúlei, én is teljesen megváltoztam, de azt is tudom, hogy nem tudnák úgy élni, hogy megcsalt a párom! Neked kell érezni, bár te biztosan máshogy látod, mert nekem nincs gyerekem!
2020. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a szitu volt nálunk.

Én sem akartam azt ami a válás után jön...

Elképzelhetetlennek tartottam, főleg mivel egy összetartó család volt az álmom. De ehez két ember kell ugye, és ha a másik keresztbe tett, akkor nincs mit tenni...

Majd rájössz hogy nem minden alakul úgy az életben ahogyan mi szeretnénk.

A gyereked nem fog megutálni , a lényeg hogy őszinte legyél vele , úgy mint egy felnőttel. Nyilván nem úgy értem hogy mondd el hogy az anyja megcsalt, hanem úgy hogy már nem szeretitek egymást ezért jobb külön, stb...

Meglátod csak addig tűnik ez ilyen súlyosnak , amíg ki nem alakítod az új életed, bele nem szoksz.

Tudom mert én is átestem ezen. Majdnem egy évig őrlődtem ...

De ezerszer jobb így , mint bizonytalanságban élni. Még boldog akarok lenni, aki megcsal azzal ez már nem lehetséges.

A gyerek is megszokja majd a dolgot. Ha normális viszonylag az anyja , akkor lehet akár gyakran is nálad a gyerek. Szerencsére nálunk is toleráns ilyen szempontból, alkalmazkodik ahoz, hogy én mikor tudom elhozni a gyerekeket. Pedig azt hittem majd keresztbe fog tenni nekem és a gyerekeknek.

Mindenesetre kitartást kívánok , és sok erőt, mert az kell!

2020. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Váljatok el, a gyerek meg maradjon nálad.


De előtte intézd el, hogy mindenképp te kapd!

2020. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

"De előtte intézd el, hogy mindenképp te kapd!"


Magadtól vagy ilyen ostoba vagy segít valaki?

2020. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.-nek.


?

2020. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyira szeretnék családot majd, lehetőleg 3 gyereket, de az ilyen történetek mindig elszomorítanak és elgondolkodtatnak.


Ha egy nő ezt megteheti, ráadásul ahogy az 1. írja még büntetés nélkül is és ő az, aki jobban fog kijönni a dologból, akkor mi értelme az egésznek? Hiába a nő a hibás, akkor is a férfi szív.

2020. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Itt erősen osztják az észt megcsalás ügyben. A gerinctelen ribik/stricik csalják a párjukat és lehet a végén ők jönnek ki belőle jól. Hát nem. Ez nem így működik és nem is így van. Miért csalt meg az asszony? Ezt neked kell tudni. Mindig dolgoztál? Nem gépelted rendesen (bizony ez fontos)? Anyuka pici fia vagy? Soha nem vitted sehova és nem beszélgettél vele? Tudtad mik az igényei (biztos, hogy nem, ha lefeküdt mással)?


Szóval ez a te részed és ezt nagyon kellett volna tudni, míg be nem sokalt. Ha besokalt, akkor már csak annyi van, hogy elviseled vagy elválsz. De ez már a folyamat legvége. A házasság elején, főleg a nők nagyon nagy várakozással tekintenek a közös élet elé, az hogy ez egy gyerek mellett megcsalásig menjen, az egy hosszú folyamat és igencsak nyakig benne van a partner.


Ez esetben már utána vagyunk, de ne kelljen már sajnálni szegény férfit, aki minden jel ellenére semmit nem óhajtott változtatni.

2020. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

8# ahh ezekszerint akkor minden rendben nem?


Mehcsaltam a barátnőmet akivel van egy 1 éves kisfiunk.


Eddig azt hittem hogy mekkora szemét vagyok pedig " ez csak egy hosszú folyamat" nem?


Biztosan sokat tett azért hogy idáig jusson a történetünk?


Igaz hogy a mi esetünkben ő az aki hozzám sem ér már már hosszú honapok óta, és csak lesem a kivánságait mégiscsak ő az anya és megprobálom megkönnyíteni a dolgoát ahogy csak tudom a hétköznapokon. De hát ahogy te is mondod nyilván oka van mindennek , így hát megcsaltam és ahogy te is fogalmazol nehogymár megsajnáljuk mert NŐ...


Azért nem lehetsz te semmi ezzel az álláspontoddal... még én csalom meg de ő tehet róla...

2020. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak kivételek, és ordas nagy K-k a világon, de nőként azt kell, hogy mondjam, hogy az átlag nő érzelmi indíttatásból lép félre. Ezt pedig meg kell előznie egy olyan szakasznak, amikor a nő érzelmileg elhanyagolva érzi magát, esetleg próbált megbeszélni bizonyos problémákat, amiket a férfi nem vett komolyan, stb.


Nem biztos persze, hogy a férfi részéről szándékos ez a magatartás, inkább csak nem veszi komolyan a nő problémáit. A folyamatos "jaj hagyjál már ezzel a hülyeséggel" típusú hozzáállás például ide vezet, hogy a nő elmagányosodik, és belezúg egy harmadik félbe, akivel aztán lefekszik.


Természetesen, mint válaszom elején mondtam, VANNAK KIVÉTELEK, és nem mondom, hogy a kérdező elhanyagolta a feleségét. De ez tény, hogy a szex a nők nagy részénél érzelmi indíttatású, tehát hiba minden félrelépő nőt szemétládának kikiáltani.

Vannak ilyen esetek is, meg olyanok is, néha a nő a hibás, néha a férfi, de szerintem az esetek nagy részében mindketten.

2020. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!