Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mindig a szerető a hibás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a szerető a hibás vagy csak szeretik ha van egy bűnbak?

Figyelt kérdés

Ha a számok jelentenek valamit:

35F 29N és 25N


2020. aug. 31. 08:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
A megcsaló fél a leginkább hibás, de egy kicsit azért a szerető is.
2020. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a szerető. Aki megcsalja a párját, ugyanolyan hibás, mint akivel megcsalja.
2020. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez mind a három ember felelőssége.

Akit megcsaltak nem adott meg valamit/ nem vette észre hogy nem jó

Aki megcsalt az nem tudott szólni hogy nem jó, és félrelépett

A szerető meg belement.

2020. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mindig a szerető és a csaló együtt hibásak. Az a vetítés, amikor gyáva igazat mondani és kilépni előbb, de ráfogja a megcsaltra, hogy neki volt rossz a teljesítménye.
2020. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Ha a szerető szingli akkor miért ő a hibás? Sok esetben behazudják ,hogy màr válófélben vannak.
2020. aug. 31. 08:41
 6/45 anonim ***** válasza:
26%

Akit megcsalnak, az a hibás.


Lux Elvíra szexológus mondta.

2020. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem írta, hogy a szerető a hibás. A szereti IS hibás. Ezt írták.


Egyébként amikor valaki azt mondja, hogy "váló félben vagyok" (minden megcsaló ezt mondja szinte), az szerintem nem azzal egyenlő, hogy ő független, hanem azzal, hogy lezáratlam kapcsolatba van. Ezért nem értem, mikor ezzel mentegeti magát valaki. Akkor mondja inkább az igazat, hogy nem érdekli a másik kapcsolata.

2020. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert elég ismert kamuduma. Oltári ostobának kell lenni, hogy az ember komolyan elhiggye ezt a sztorit. Minden más esetben csak magát mentegeti vele, holott pontosan tudta, mi a helyzet. Ebben az esetben nem csak gerinctelen, de még kétszínű is, hogy teszi az ártatlant, meg az áldozatot.
2020. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Azért ha külön lakásban él az eléggé hitelesnek tűnik arra ,hogy csak papíron nős már.
2020. aug. 31. 08:48
 10/45 anonim ***** válasza:
76%

Na, ezt hagyjuk. Akkor miért nem váltak el hivatalosan ? Ha meg valóban ez a helyzet, akkor hogy jön ide megcsalás, meg ki a hibás kérdés?


Nem egy olyan esetről hallottam már, hogy valamiért a pár egyik tagja más városban dolgozott/lakott a hét egyik felében és ugyanezt beadta a szeretőnek. Épp csak a feleségének felejtett el szólni, hogy ők "váló félben vannak".

2020. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!