Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mindig a szerető a hibás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a szerető a hibás vagy csak szeretik ha van egy bűnbak?

Figyelt kérdés

Ha a számok jelentenek valamit:

35F 29N és 25N


2020. aug. 31. 08:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
35%

1. Megcsaló 75 %

2. Szerető 20 %

3. Megcsalt 5 %

2020. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
28%

Megcsaló: 30%

Megcsalt: 70%

Szerető: 0%


Azért azon is érdemes lenne elgondolkozni, hogy egy ember hogyan és miért jut el odáig, hogy szeretőt keressen.

2020. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
82%

22. Te egy tipikus áldozathibáztató dióda vagy!

Nem megcsalni kell, hanem megbeszélni, vagy szakítani a másik féllel!

Ha szeretőt KELL keresnie, akkor először fejezze be a másik kapcsolatát! Ja, ahhoz gerinc is kellene, mi?

2020. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
88%
Elsősorban a megcsaló a hibás. A szeretőnél "csak" szegénységi bizonyítvány, ha belemegy, de neki csak önmagával kell elszámolnia, meg elgondolkodni azon, hogy kell-e neki párnak olyan ember, aki megcsalja a párját. A megcsalt házastárs hibáztatása elég "ciki" - hiszen mindegy milyen, miért, és hasonló okok, ha már nem tetszik, akkor előbb le kell zárni vele, és ha annyira jogos és belefér, akkor miért is kell titkolni? A megcsaló csak azért nem őszinte, mert a kecskét meg a káposztát is szeretné megtartani, kényelemből és/vagy félelemből és nem a másikat akarja kímélni, hanem magát.
2020. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
88%

Odáig eljutni? Akkor tán, ha mindent meg tett valaki, hogy rendbe hozzák és nem sikerült, akkor szakítani kéne nem?

Aki félre megy az a hibás! A szerető se szorít pisztolyt a fejéhez, hogy már pedig hűtlen leszel!

Van, akinek meg a "vérében" van a megcsalás...

N28

2020. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
46%
helyzetfüggő. A megcsalt fél is lehet ugyanúgy hibás.
2020. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
7%

23. Tudod mennyi sok olyan ember házasodik meg úgy, hogy alkalmatlan rá? Egy frigid nő mi a jó fészkes fenéért megy hozzá egy normális libidójú férfihoz? Persze itt is a férfi a hibás, mint mindig. Vagy amikor a nő megvonja a szexet, mivel neki a szex csak púp a háta közepén. Nos, szerintem ilyenkor az a minimum, hogy félremegy a férj. Zokszó nélkül. Egy firgid asszex nőt meg kell alázni ahol csak lehet, megérdemli az összes a sorsát. Talán esküvő előtt szólni kellett volna, hogy bocsika, én eddig csak eljátszottam a szerepet...


A többi megcsalásos verzió engem nem érdekel, én ebben a sztoriban vagyok érintett. áljak el akkor, amikor már egyenesben van a család? Minek? Lóf*szt!

2020. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
88%

"mivel neki a szex csak púp a háta közepén. Nos, szerintem ilyenkor az a minimum, hogy félremegy a férj."


Nem, ilyenkor az a minimum, hogy elválik a férj! Jaa, hogy ahhoz gyáva ember, mert jó ha főznek rá, meg kimossák a sza.ros alsógagyáját? Egy gerinctelen patkány az ilyen, aki nem mer kilépni egy rossz házasságból, mert neki így kényelmes.

2020. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
15%
Én mosok, én főzök, én vagyok a gyerekkel. Gerinctelen patkány az összes frigid nő, aki a világon él, pontosan ezért az a minumum hogy naponta járjon el a férj egy normálisan működő nőhöz. Igazából nem is megcsalás, mert nincs kit vagy mit megcsalni. Elválni? Minek? Ki akar ebben az elmebeteg világban 47 éves elvált, gyerekes férfiként társkeresőzni? Én csak a gyerekem meg a felépített életem miatt vagyok benne ebbe a házasságba.
2020. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
70%
Kettőn áll a vásár egy párkapcsolatban. Gondolom, a példabeli asszony sem volt frigid, amíg a férfi kedves volt hozzá és nem csak szextárgynak tartották. A házasságok igen nagy része meg tudna újulni, ha azt az energiát, amit egy szeretőbe elcsábításába fektet a megcsaló, a házastársa felé fordítaná. Nagyon sok nőt annyival el lehet csábítani, hogy a szerető azt mondja "szép vagy", és máris simulékony vadmacska lesz belőle és megadja azt a tiszteletet és rajongást, amit a férje hiába olvas a fejére otthon azzal, hogy "de az én igényeim", aminél lelombozóbb nincs is, hisz hol van belőle a szerelem, hogy téged akarlak és nem bárkit, aki végre megvakarja. Persze sokszor házasodnak össze össze nem illő emberek, de ha volt egyszer kémia és nincs testi oka libidó csökkenésének, akkor általában ilyen banális játszmákon és rossz kommunikáción múlik.
2020. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!