Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ismerkedek egy lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy lánnyal, aki vállni készül, 1 év után. Az okról nem kérdeztem, nem akart beszélni róla. Naponta-kétnaponta váltunk egy levelet. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 08:00
A kérdező szavazást indított:
Maradjak háttérben, ne befolyásold a végleges döntésben!
Keressem gyakran, hogy érezze, tényleg komolyan szeretném megismerni.
Írjak olyat, hogy ha sikerül lezárnia, szeretném személyesen folytatni az ismerkedést.
Egyéb: kommentben.
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám lecsengeni azt a válást, ilyenkor az emberek többsége elég labilis.

Az pedig nem jó alap egy kapcsolathoz.

Mivel indokolta hogy nem akar beszélni róla?

Nyilván lehet olyasmi amit ismerkedéskor még nem mesél el az ember a másiknak, de csak nem mert nem akar válasz az arra enged következtetni, hogy a kényelmetlen témákat, szituációkat is szereti lezárni egy nemmel, magyarázat, indok nélkül.

2021. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is egy év után készülök válni. nincs is most hangulatom idegen emberekkel ismerkedni
2021. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy azt fogom írni, hogy szívesen találkozok, személyesen jobb a beszélgetés, ha lezárta minden téren. Nem leszek még én is "teher" a számára. Sajnos ehhez neki gondolom több hónap kell, ha közben jönne valaki, nyilván elkezdenék ismerkedni, nem várnék évekig, pláne, hogy nem tudni, mi lenne a kapcsolatunkból. Tartalmas leveleket váltottunk, de most van az az idő, hogy háttérbe kell szorulni, ezt értékelni fogja. Bár mondta, hogy szívesen ismerkedne, de tudom, hogy kell az a pár hónap ilyenkor.


08:46 te miért válsz? hány hónap szerinted, amíg rendeződik az életed?

2021. jan. 2. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele. Csak menekül. Persze ha csak szexre kell, ahhoz tökéletes.
2021. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!