Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Munkahely elvesztése esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahely elvesztése esetén mi van a gyerektartással?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak és Anyukámmal élek.

Apukám elvesztette a munkáját és mivel 18év alatt is vagyok meg nappalin is tanulok, köteles gyerektartást fizetni.

Ugye ilyenkor mi a teendő?

Munkahely elvesztése esetén is köteles fizetni úgy tudom, mivel anyukám egyedül nevel és elvileg ez "jár".


A hozzáértő válaszokat előre is köszönöm!


2010. aug. 17. 01:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
JÁRNA ha lenne munkahelye..
2010. aug. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Elvileg mindenféle képen jár.

Különben mindenki lerendezné azzal hogy nincs munkája, szóval nem fizet.

2010. aug. 17. 02:38
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerinted egy munkanélküli MIBŐL tudna gyerektartást fizetni?!... 8-[[


Azért ennyire nem lehetsz érzéketlen!


És mi lenne, ha meghalna az apád?!... Kirángatnád a sírból, hogy neked "jár" a gyerektartás, tessék kifizetni???...


Megértem, hogy kétségbeejtő a helyzetetek, de muszáj elfogadni, hogy ami NINCS, az nincs...


Próbáljatok valami támogatás vagy segélyek után nézni (önkormányzat, iskolában ingyen-tankönyv, stb.)...

Próbálj segíteni apukádnak munkát találni (internet, újságok, stb.)...

2010. aug. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Érzéketlen.mivan félsz hogy nem birsz elmenni majd észnélkül pénztszórni?
2010. aug. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
fogod kapni továbbra is az Államkincstár megelőlegezi apukádnak, majd ha később lesz munkája, akkor visszavonják a fizetéséből.
2010. aug. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
a munkanélküli járadékból vonják majd, amíg van, ha semmi jövedelme nincs és anyád feljelenti, hogy nem fizet, akkor megelőlegezi az állam...
2010. aug. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

szerintem úgy van, ahogy a 04:56-os írja.

nekem gyerekkoromban lelépett az apám - az állam fizette utána helyette a gyerektartást, majd amikor betöltöttem a 18. életévemet behajtották rajta bírósági végzéssel (külföldön él már több mint 30 éve - és mégis behajtották rajta).

2010. aug. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

Tehát az nem is érdekel hogy apád mit fog enni,hol fog lakni,miből fog élni csak az hogy neked a segged alá lesz-e téve mint eddig????

Tikpikus!Gratulálok!


Elvileg ez jár??Akkor elvileg az apát szeretni is "jár"...

2010. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Anyukád akarta,hogy te vele maradj! Akkor most gondoskodjon is rólad! Te is vállalhatsz esetleg újságkihorást stb,hogy valami pénzhez jussatok. Apukádnak elég baj,hogy nincs munkája,de neki is megkellene élnie valamiből! Ga kap is munkanélkülit,abból kenyérre is alig futja! Te pedig még azt is elperelnéd tőle! Nagyon rosszul nevel anyukád,ha ilyen önző vagy!
2010. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Előzőek: ti tényleg ekkora tirpákok vagytok?


"Anyukád akarta,hogy te vele maradj! Akkor most gondoskodjon is rólad!" - Normális vagy ember? Milyen hozzáállás ez? Az apa felelőssége akkor már meg is szűnt ezzel? Hihetetlen, milyen emberek vannak...


Amúgy a gyerektartás jár...

2010. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!