Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menthetetlen a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen a házasságom?

Figyelt kérdés

Feltettem már a kérdést a "megcsalás" kategóriában, de mivel nem igazán kaptam válaszokat úgy döntöttem ide is kiírom.


Nagyon ki vagyok borulva. A férjemnek több éven át viszonyai voltak/vannak mellettem, amiket most tudtam meg. Nem vagyunk olyan rég házasok, tehát már előtte is ezt művelte. Megbocsájtást tekintve számítanak valamit a viszony körülményei?


Szívesen venném olyanok hozzászólásait, esetleg privát üzenteit, akiknek van tapasztalata hasonló helyzettel kapcsolatban. Nem tudom mit kellene tennem. Az is megkérdőjeleződött bennem, hogy szeret e egyáltalán, ha évekig képes volt profin a szemembe hazudni


2021. jún. 16. 19:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs ilyenben, de őszintén, ha ekkorát hazudott a szemedbe, átvert, megcsalt, akkor te még szeretnél vele élni a következő x évtizedben? Megalkuvás lenne a részedről szerintem. Váljatok el inkább.
2021. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

A leggázabb az egész kérdésben az, hogy nem tudod mit kellene tenned.

Nem hiszem el, hogy nem trollkodsz. Komolyan ennyire semmibe veszed magad, hogy egy ilyen féreggel még együtt akarnál maradni?

2021. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy neked ez nem egyértelmű, mit kell tenned. HZazudik a szemedbe, csal fűvel-fával. És te még kérdezed mit tegyél?
2021. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

Ez a te életed, a te döntésed, senki nem tudja, hogy mit érzel, mit akarsz, nem beszélve, hogy el tudod -e hinni az ígéreteit.

Nyilván, ha akarod, akkor szemet tudsz húnyni, de azt, hogy ez mennyire mélyen sebzett/sebez, azt nem lehet megjósolni, mint azt sem, hogy a férjed most valóban magába néz, és felhagy -e a csajozással. Esetleg érdemes elmenni párkapcsolati tanácsadásra, hátha ott jobban ki tudnátok bontani, hogy mi történt.

Azért ha több, hosszabb viszonyról van szó, akkor valószínűleg ilyen a természete, és kutyából nem lesz szalonna..

2021. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű döntést kell hoznod. eltudnád ezt viselni életed végéig? nincs benned semmi önérzet? ezután is megbízol benne? ha igen a válasz, maradj vele nyugodtan és legyetek boldogok, te a férjed és a csajok.
2021. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
4%

Én a mai napig nőkhöz járok, mivel a feleségem mániája szabotálni a szexet. Ha lebukok, akkor pezsgőt bontok, olyan kíváncsi lennék az arcára! Egy férfi akkor jár más nőkhöz, amikor a párja gyenge, frigid, nulla az ágyban. Én teljesen jogosnak tartom a félrelépést, ez egy indikátor. Sok esetben meg is érdemlik a nők, én pont ezért nem válok el. Élvezem amikor a szeretőm olyan érzelmi és testi kényeztetést ad, amit a feleségem tudatosan megvon tőlem. Minimum hogy szénné csalom.


Kérdező... Nézz magadba először.

2021. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a férjed is ezen dilemmázik most?
2021. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
84%
En a masik opdalon vagyok. Tehqt ezeket magamra is ertem. A megcsalasra nincs semmilyen mentseg ertsd semmilyen. A kapcsolatodnak vege, te dontod el hogy meltosaggal kilepes es no maradsz vagy maradsz megalazottan a kapcsolatban es eled az eletedet vele. A kapcsolat mar soha nem lesz olyan mint volt. Legyen benned tartas es meltosag es dobd ki.
2021. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem a nőket, normális srácokat dobják, unalmasak stb. Az ilyen kapcsolatban meg folytatnák, sőt harcolnak érte. Vicc
2021. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6os!

En szivesen lebuktatlak a nejed elott ezen ne muljon. Kuldj nehany bizonyitekot, meg a nejed elerhetoseget es kuldom is!

2021. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!