Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak rossz házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rossz házasságban, miért nem váltok?

Figyelt kérdés
Ha már odáig fajult a dolog, hogy szeretőt is tartotok, ha évek óta nincs szex, ha semmibe vesz a feleség, ha zsarnok sárkány, szóval ha tényleg sz@r a házasságotok, de mégsem léptek, mi az oka?

2021. aug. 4. 12:04
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
31%

Szuper válaszok és verziók... mi van akkor a másik fél is így él valakivel a háttérben? (ez csak egy gondolatkísérlet)

Ahány párkapcsolat, annyiféle probléma. Nálunk úgy érzem, hogy én hozom a több áldozatot, de ha megkérdeznék a páromat erről, szerintem azt mondaná, hogy egyformán áldozunk a kapcsolatba, illetve lehet, hogy ő még többet. Nem láthatsz a másik fejébe. Rossz házasság? Valaki írjon már akinek JÓ a házassága! Egyébként forgatókönyv a jövőre: elváltok, szeretőhöz mész, odaköltözöl, minden simán ment. Aztán szerintem 2 év múlva ugyanott találod magad, csak azzal a valakivel, akivel korábban jó volt "tiltott viszonyban" élni. Nem tudhatod a másikról, hogy hosszú távon mit nyújthattok egymásnak. Szóval a kérdést úgy is feltehetted volna kedves kérdező: "Férfiak, miért házasodtok?" Aki erre tudja a választ, az tudja a Te kérdésedre is.

2022. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
72%

Nem csak anyagi oldala van.

Attól hogy rossz egy kapcsolat valamiért, attól lehet szereti a feleségét, és gyerekeit.

Ha elválnak akkor gyerekeit hébe hóba láthatják, egy mikró miatt megromlik a viszonya mindenkivel. Veszekedés a semmin de már egyik fél sem akar engedni. Jön az ügyvédezés ami egy rakat pénz. Nagy nehezen sikerül, és ott ül egyedül nincs ott a felesége akit szeret de összeveszett vele, nincsenek ott a gyerekei. Ja lesz egy nő akivel összefekszik időnként. Aztán néha lecseréli. Kiüresedik az élete. Lehet lesz szex és férfi lehet újra, de emberként nem funkcionál. Dönteni kell melyik.

Ritkán működik mindkettő, többnyire sajnos nem.

2022. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
80%

Mert akkor nincs ki mossa a gatyájukat. Kicsit kisarkítva, de így van, tök nem értenek ehhez, "mert azt mindig azasszony szokta, megazasszonydóga. Gyerekneveléssel szintígy vannak.

Miért válnának el? Ez mellett is lehet szeretőt tartani.

2022. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
20%
Kedves 53. Nekünk mosógép mossa a gatyáinkat, az inggallér vasalás az még nem megy, hordom a kaját a kifőzdéből, a gyerekkel én többet vagyok, mert anyának olyan a beosztása, nálunk sok asszonydóga az emberdóga, még a szex is. Emellett lehet jólenne egy szerető mindkettőnknek, csakhát ő nem igényeli. Így hát nekem legyen lelkifurdalásom ha akarok? Szeretet kell a házasságba sok-sok de a világ kiszipolyoz nőt, férfit egyaránt.
2022. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
24%

53:

Felénk is gép mossa a ruhákat, de én pakolom be magamnak, mivel egyedül élek. Vasló vasalja igen az én ki kezem által. Sőt porszívózom is, sőt takarítok, sőt mindent is megcsinálok. Lyukas zoknit is meg tudom varrni, gombot is fel tudom varrni. Nőt nem háztartási robotnak tartom, hanem társnak. Bocs...


Ha te a férjedet elkényeztetted és egy szót se szóltál majd 10 év után nekiálltál duzzogni érte akkor magadnak csináltad edd meg amit főztél.

2022. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!