Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan készüljek fel a válóper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel a válóperes tárgyalásra, ha a férj alaptalanul vádaskodni fog, hazudni, megpróbál majd befeketíteni?

Figyelt kérdés
Mindenféle kis kiragadott dolgokból kerített egy mesét körém és én nem videóztam magam, hogy de lássák, hazudik. Volt már valaki így? Hogy kezeltétek a stresszt, amikor valaki vádol, nektek támad és féltek, hogy esetleg neki hisznek majd?

2021. aug. 26. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Megcsaltad vagy mi?
2021. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2021. aug. 26. 18:11
 3/8 A kérdező kommentje:
csak nem akar gyerektartást fizetni
2021. aug. 26. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetre nehéz felkészülni.

Szerintem tedd, ami abban a szituációban szerinted helyes, persze, a válaszokat gondold át, ne mondj semmit elhamarkodottan.

2021. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

A bíroságot marhára nem erdeklik a szemelyes dolgok es sérelmek.

Nincs Mo-n olyan sem hogy bűnös aki megcsalta a másikat.


Vagonmegosztas van es gyermek felugyeleti jog.

Ergo csak az "üzleti"/anyagi része fogja erdekelni a bírót, meg hogy felesben vállaljátok a gyereket vagy apuka láthatasa korlatozottabb lesz e.

2021. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyt kérelemet meg nyujts be x osszegben es kesz.
2021. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem akar gyerektartást fizetni, az a bírót nem érdekli, ez neki kötelessége. Hazudozhat rólad bármit, akkor is meg fogják ítélni, olyan nincs, hogy a bíró ebben bármi miatt úgy ítéljen, hogy ez téged nem illet meg, ugyanis ez a gyerek ellátására való hozzájárulás tőle.

Ha vagyonmegosztás is van, akkor kérd azt, hogy gyerektartás fejében mondjon le az esetleges közös ház/lakás tulajdonrészéről a javadra, akkor nem kell tartanod attól, hogy a későbbiekben az ítélet ellenére sem fizet.

2021. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nincs olyan hülye pasi aki tartásdíjjért cserébe lemond egy tulajdoni jogról.

Sőt! Ha nekem ki kéne költözni az ingatlanból egy esetleges kizárólagos lakáshasználat miatt, akkor biztos kérnék lelépési díjjat (nem keveset) plusz havi töblethasználati díjjat, teljesen jogosan.

2021. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!