Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Méltatlan helyzetbe mkerültem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méltatlan helyzetbe mkerültem. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

35 éves nô vagyok, 7 éve élek házasságban a férjemmel, 3 pici gyerekünk van.

Véletlenül fény derült arra, hogy a kapcsolatunk legelején félrekacsintott.

Teljesen összeomlottam. Nagyon szeretem, de egyelôre esélyét nem látom, hogy valaha túl tudom ezen tenni magam.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Mi tévô legyek most?



2021. szept. 22. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes, itt mindenki azt mondja nézze el, mikor én kérdeztem mit csináljak a baba miatt mindenki azt mondta váljak..
2021. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%

11.-nek.


Azt buta nők írták, én meg realista, okos FÉRFI vagyok.

2021. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
#12 Az mindjárt nyilvánvaló volt, hogy pasi vagy (nem férfi, mert egy igazi férfi ilyet nem írna/javasolna). Sőt, egy normális értékrenddel rendelkező empatikus ember sem írná, hogy nézze el. De azért remélem, ha van/lesz párod, mwjd ő is hupszika, megcsal és akkor remélem igyanezt tanácsolod magadnak
2021. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellene ítélkezni. A lényeg kimaradt, hogy mikor, és mi történt.
2021. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
A gyerekek költségei továbbra is megoszlanának, és bár nem tudjuk milyen korúak a gyerekek, de feltételezem ovi-iskola körül lehet mind, amellett már nyugodtan lehet dolgozni..
2021. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.


A félrelépés nem ismerkedés alatt történt, hanem már a barátnôje voltam, együtt is éltünk.


Óvodások a nagyok, a legkisebb fél éves.


Még fogalmam sincs, mit fogok lépni, sokkos állapotban vagyok, pár napig még biztos csak sírok.

2021. szept. 22. 22:31
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Meddig tartott és honnan tudod, hogy csak ő volt egyedül? Egyáltalán hogy derült ki?
2021. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Engem inkább az érdekelne, hogy hány éve, és mi történt. 7 ér vvel ezelőtt némi flörtölgetés a leszarom kategória, egy kóbor numerától már kiakadnék. Viszont ha ennyi idő alatt én jól éreztem magam, semmi okom nem volt féltékenykedni, kételkedni, akkor simán elengedném a dolgot.
2021. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
Úgyis lefogod nyelni bármi is az igazság ahogy itt mindenki. Egy se válik megcsalás kiderülése után
2021. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez egy egyszeri alkalom volt en megbocsàtanèk...
2021. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!